Третій кущовий семінар-практикум

19 жовтня 2011 року відбувся третій кущовий семінар-практикум з циклу навчання для голів районних рад, сільських, селищних та міських голів, організований за ініціативи голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова. У Харківській райраді зібралися керівники органів місцевого самоврядування з Вовчанського, Дергачівського, Зміївського та Харківського районів області.

 

 

 

 

 

Як зазначив, відкриваючи роботу семінару, голова постійної комісії облради з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту та депутатської діяльності, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, перелік проблемних питань, винесених до розгляду на сьогоднішньому навчанні, сформований на основі інформації, яка надходить до Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Учасники семінару розглянули питання формування місцевих бюджетів на наступний рік, запровадження обласного конкурсу міні-проектів, повноважень органів місцевого самоврядування, запобігання корупції в органах місцевого самоврядування, практики управління майном територіальних громад, земельні питання та інші.

З доповідями виступили заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Наталія Каплуновська, головний редактор газети «Місцеве самоврядування» Віра Козіна, заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату облради Олена Ковальова, юрист-аналітик газети «Місцеве самоврядування» Юлія Шипилова, заступник начальника управління Державного земельного кадастру В’ячеслав Давидов та начальник відділу оцінки та ринку земель Головного управління Держкомзему у Харківській області Михайло Перепелиця.

На думку Миколи Тітова, такі семінари сприяють підвищенню рівня правової обізнаності голів місцевих рад та надають можливість дізнатися про конкретні проблеми на місцях. Вже є певні позитивні результати від нашої роботи.

"На першому такому семінарі у Балаклії було порушено питання невідповідності вартості послуг за внесення до автоматизованої системи реєстрації державного акта на землю і самої земельної ділянки для різних категорій землевласників. Від Асоціації були направлені відповідні пропозиції до Держкомзему, там це питання було проаналізовано і Кабмін нещодавно ухвалив відповідну постанову. Як результат - майже удвічі зменшена вартість таких послуг для громадян, які отримали держакти на землю до 2006 року, коли ще не було автоматизованої системи реєстрації земельних ділянок", - підкреслив Микола Тітов і запевнив, що практика проведення подібних семінарів буде продовжена.


 

 

На сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!