Вітання з професійним святом

17.11.2019

Шановні працівники сільського господарства!


Сердечно вітаю вас із професійним святом.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці, це хвала працьовитим селянам, які знають справжню ціну хлібу!
Аграрний сектор економіки Вовчанського району є базовим і разом з іншими складає основу життя та добробуту наших громадян.
Завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років дають можливість пишатися. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині. Саме завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо Вовчанщини і рідної України. Хай обходять вас стороною природні стихії, нових вам звершень в такій важливій справі хліборобства. Всім сім'ям родинного затишку, щастя, благополуччя та доброго здоров'я на довгі роки!

Голова Вовчанської районної ради                                                          А.В.Степанець
 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!