Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

10.10.2019

10 жовтня 2019 року голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М.Мірошник.

На засіданні були присутні голови місцевих рад, начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації і служби району. 

 

У ході засідання було заслухано доповіді секретаря комісії з питань ТЕБ і НС В.П.Биканова, а також начальників служб району, які забезпечують стале проходження опалювального сезону 2019-2020 років. В обговоренні питань енергозабезпечення Вовчанського району взяли участь голова Вільчанської селищної ради М.І.Лірський та голова Охрімівської сільської ради П.М.Ляшенко.

Крім того, начальник ДП "Вовчанське лісове господарство" С.М.Пієв проінформував голову комісії з питань ТЕБ і НС про готовність лісового господарства до реалізації дров для населення. Наприкінці засідання до учасників зібрання звернувся голова районної ради А.В.Степанець, який акцентував на необхідності ретельної підготовки всіма відповідними службами та головами громад підпорядкованих населених пунктів до опалювального сезону, в тому числі з урахуванням можливих надзвичайних ситуацій. Після затвердження рішення комісії з питань ТЕБ і НС підсумки засідання підвів голова райдержадміністрації В.М.Мірошник.

 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!