Пільнянська громада презентувала міні-проект обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

Пріоритетним напрямком роботи Пільнянської територіальної громади є соціально-економічний розвиток  території та створення комфортних умов проживання  членів  громади.  Для надання сучасного вигляду сіл громади, рівня добробуту населення, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії мешканці  громади, які мають активну позицію у вирішенні всіх існуючих проблем,  для залучення коштів  на благоустрій беруть участь в обласних та районних конкурсах.

 

Приймаючи  участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» вони  не вперше стають переможцями. Це дало можливість забезпечити  якісною питною водою населення громади, відремонтувавши та очистивши всі шахтні колодязі загального користування в селах Пільна та Українське, забезпечити надійне функціонування освітлення вулично-шляхової мережі  , встановити автобусні зупинки, облаштувати майданчики для роздільного збирання сміття та інше.

Продовжуючи щорічну традицію 14 червня 2019 року депутат Харківської обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природовикористання Олег Супрун взяв участь в урочистому   відкриті двох дитячих майданчиків, встановлених в рамках реалізації міні-проекту обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в селі Пільна та селі Українське.

В заходах прийняли участь  Пільнянський сільський голова Ольга Комих, представник Вовчанської районної ради Володимир Чорнобай , настоятель місцевого храму отець Рустік, директор Богодухівського електро-механічного заводу –  філія ДНВП об’єднання «Комунар» Олег Пушкар, депутати сільської ради, члени сільського комітету та громадськість.

Завдяки реалізації   міні-проекту« Даруємо дитині здійснення мрії »   створені сприятливі умови для організації дозвілля дітей , для розвитку фізичної культури та спорту, зміцнення здоров`я , задоволення потреб у руховій активності, досягнення високого рівня працездатності, популяризації здорового способу життя, зниження   рівня захворюваності мешканців.

Бюджет міні-проекту склав  297,5 тис. грн., з них кошти обласного бюджету склали 144,2 тис. грн., кошти сільського бюджету – 138,9 тис. грн., кошти конкурсанта – 14,4 тис. грн.

Переможцю конкурсу депутат обласної ради Олег Супрун вручив сертифікат, що свідчить про успішну реалізацію міні-проектів, логотипи обласного конкурсу та побажав не стояти осторонь від проблем села, проявляти ініціативу, перемагати та втілювати в життя важливі проекти для розбудови громад.


 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!