Відбулася нарада з головами територіальних громад району

05.02.2019

05 лютого 2019 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник провели нараду з головами сільських, селищних рад. В засіданні взяли участь відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів  райдержадміністрації.

На засіданні було обговорено питання готовності виборчих дільниць району до проведення виборів Президента України.

Про участь громад району в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» у 2019 році доповіла П’явка І.В. – начальник відділу планування та проектів розвитку територій. У своєму виступі вона нагадала, що 28 лютого закінчується прийом та реєстрація заявок на участь у районному конкурсі та звернула увагу на зміни в Положенні про порядок проведення районного конкурсу, які відбулися в 2019 році.


Начальник відділу культури та туризму Вовчанської РДА Лєсніков М.П. зупинився на питанні організації районних заходів з нагоди: визволення міста Вовчанська та частини Вовчанського району від нацистських загарбників; 30-річчя виводу обмеженого контингенту військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав; святкування Масляної в громадах району.

 

На сайті

Сейчас 16 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!