Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

01.11.2018

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це свято людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист соціальних прав кожної людини.

01 жовтня 2018 року в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

Участь в урочистих заходах взяли голова районної ради Анатолій Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Анатолій Степанець зазначивши, що роль працівника соціальної сфери особливо важлива. Саме від професіоналізму та відданості справі залежить повноцінне життя тих громадян, що потребують допомоги. Він висловив слова вдячності за працю, сповнену милосердям, добром й теплом, та побажав їм щастя, міцного здоров’я, достатку, благополуччя та задоволення від роботи.

Керівники району Анатолій Степанець та Віталій Мірошник спільною Почесною грамотою голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради з нагоди відзначення професійного свята, добросовісну й сумлінну працю, компетентність та відповідальне відношення до виконання посадових обов’язків нагородили кращих працівників соціальної сфери.

Очільники району висловили подяку територіальним громадам та всім мешканцям Вовчанського району за підготовку та активну участь у заходах з нагоди 95-річчя утворення Вовчанського району.

Також, нагородили переможців конкурсних показів в номінаціях: «Художня самодіяльность» серед територіальних громад Вовчанського району, «Виставка експозицій сільськими та селищними радами під назвою «Гостинне подвір’я» та «Козацькі страви», «Найкраще художнє подання своєї громади», які було проведено 27 жовтня 2018 року в рамках святкування 95 річниці утворення Вовчанського району.

.

Упродовж заходу для усіх присутніх звучали музичні вітання від вихованців дитячого садка № 7 та колективів художньої самодіяльності місцевих рад Вовчанського району. 

На сайті

Сейчас 19 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!