УВАГА! Початок проведення районного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2019 рік з 1 листопада 2018 року!

19.10.2018

З 1 листопада 2018 року розпочнеться прийом та реєстрація заявок на участь в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2019 рік.

18 жовтня 2018 року  сесією Вовчанської районної ради   VII скликання  внесено зміни до  Положення про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів.

Відповідно до внесених змін до участі в конкурсі запрошуються  три категорії учасників:

- перша категорія учасників - ініціативні групи громадян, квартальні, вуличні та будинкові  комітети.

Дана категорія учасників приймає участь в конкурсі в номінації благоустрій території громад (озеленення, облаштування дитячих ігрових, спортивних майданчиків, зон відпочинку, упорядкування територій та зон санітарної охорони джерел питного водопостачання, облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів та інші заходи).

- друга та третя категорія учасників - громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети(ради), ініціативні групи громадян та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (далі – ОСББ), що зареєстровані згідно з чинним законодавством України.

Загальний обсяг фінансування міні-проекту:

-         для  першої  категорії учасників – до 100,0тис.гривень

-         для другої категорії учасників – до 200,0тис.гривень

-         для третьої категорії учасників – від 200,0 тис. грн.. і більше.

Згідно з затвердженим Планом проведення конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»  прийом та реєстрація  конкурсних заявок буде здійснюватись з 1 листопада  2018 року  до 28 лютого 2019 року.

Ознайомитися з Положенням про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», Планом проведення на 2019 рік та зразками документів можна   на офіційному сайті районної ради в розділі «Районний конкурс «Розбудуємо громаду разом»».

 

На сайті

Сейчас 19 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!