Засідання сесії районної ради

18.10.2018

18 жовтня відбулося пленарне засідання ХХX сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець.

Перед початком сесії депутати заслухали повідомлення голови Вовчанської районної виборчої комісії Бахішевої Н.Л., яка ознайомила присутніх із постановою районної виборчої комісії та представила новообраного депутата Вовчанської районної ради VII скликання. Степанець А.В. привітав депутата районної ради Никифорова І.Є. вручив посвідчення депутата районної ради та побажав плідної праці на благо Вовчанського району.


Голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М.Мірошник доповів про участь району у Великому Слобожанському ярмарку, який відбувся 29-30 вересня 2018 року у м. Харків, де достойно було представлено нашу Вовчанщину. Вовчанський район був визнаний переможцем у багатьох номінаціях. Активних учасників цього ярмарку було нагороджено.

.

.


На сесії депутатами було заслухано та взято до відома інформацію про хід виконання районних програм, затверджено нову районну Програму підтримки комунального некомерційного підприємства «Вовчанська центральна районна лікарня» на наступні роки та внесено зміни до існуючих районних програм.

Також депутати внесли зміни до Положення про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» та затвердили рішення про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році конкурсантів району.

Крім того, депутати затвердили рішення про розміри батьківської плати та встановлення пільг за навчання учнів в комунальному закладі «Вовчанська музична школа» і тарифів на послуги централізованого теплопостачання.

На сесії також були ухвалені відповідні рішення, що стосуються управління майном спільної комунальної власності територіальних громад району та затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території  місцевих рад Вовчанського району, що перебувають у власності громадян та у користуванні на умовах оренди у господарстві та інші питання.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.


 

На сайті

Сейчас 20 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!