Урочистості до Дня захисника України

12.10.2018

12 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

В святкових заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради О.В. Камінська, перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Л.В. Воловик, учасники Другої світової війни, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та Афганської війни.

З вітальним словом до присутніх звернулася Ольга Камінська, зазначивши, що це свято увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах розвитку нашого славетного війська: тих, хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні військову службу, хто кожного дня боронить спокій жителів країни, мешканців Вовчанщини!

Представники влади провели нагородження Спільною Почесною грамотою голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, патріотизм, відданість українському народові та з нагоди Дня захисника України.

.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за наше краще майбутнє.

Від імені учасників зібрання було покладено квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, пам’ятника загиблих воїнів у роки Другої світової війни та Алеї Героїв, пам’ятних знаків учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та героям АТО.

Заходи продовжилися святковим концертом.

 

На сайті

Сейчас 59 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!