Засідання постійних депутатських комісій районної ради

11.10.2018

11 жовтня 2018 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провела заступник голови районної ради Ольга Камінська.

Під час засідання члени комісій заслухали інформації про хід виконання районних програм, розглянули проекти рішень щодо затвердження  районних Програм на наступні роки, а саме: Програми фізичної культури і спорту у Вовчанському районі та Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Вовчанська центральна районна лікарня» та про внесення змін до існуючих районних Програм.

Також, депутати розглянули питання внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2017 р. «Про районний бюджет на 2018 рік». Депутати погодили проекти бюджетних рішень та розглянули ряд фінансових потреб для установ охорони здоров’я, освіти та інших.

Крім того, депутати обговорили питання розміру батьківської плати та встановлення пільг за навчання учнів в комунальному закладі «Вовчанська музична школа» і тарифів на послуги централізованого теплопостачання.

Ще ряд питань, які розглядалися на спільному засіданні, були питання про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році конкурсантів району.

Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували винести дані питання на розгляд сесії районної ради.

Всі проекти рішень виносяться на розгляд чергової ХХХ сесії Вовчанської районної ради VІI скликання, яка відбудеться 18 жовтня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань Вовчанської районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 73, 3 поверх).


 

На сайті

Сейчас 97 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!