Засідання постійних депутатських комісій районної ради

10.10.2018

10 жовтня 2018 року, в ході підготовки до чергової сесії, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провела заступник голови районної ради Ольга Камінська.

Комісії заслухали інформації відповідальних спеціалістів районної державної адміністрації про хід виконання районних програм.

Також, були розглянуті проекти рішень про внесення змін до Програми підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради, Положення про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Вовчанського району та про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Розглянуто також заяви та відповідні пакети документів з питань затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів району.

З обговорених питань депутатами районної ради, членами постійних комісії запропоновано розглянуті питання винести на розгляд сесії районної ради, яка відбудеться 18 жовтня 2018 року.

 

На сайті

Сейчас 9 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!