Урочисті заходи до Дня працівників освіти

04.10.2018

Традиційно у першу неділю жовтня працівники освіти відзначатимуть професійне свято.

День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

04 жовтня з нагоди Дня працівників освіти в районному будинку культури урочисто відзначити професійне свято зібрались педагогічні працівники закладів освіти району, ветерани освітянської ниви, гості свята.


З нагоди професійного свята освітян району привітав голова районної ради А.В.Степанець, який відзначив вагому роль вчителя у вихованні підростаючого покоління, подякував педагогам району за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість і терпіння, за натхненну працю на благо рідного краю і всієї України. Анатолій Степанець побажав вчителям, вчителям-ветеранам, хто ще працює і хто вже на заслуженому відпочинку, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку і процвітання.

Цього дня педагогічних працівників району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди свята було нагороджено почесними грамотами, подяками Міністерства освіти і науки України, облдержадміністрації, районної ради і райдержадміністрації та цінними подарунками.

.

.


Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від юних талановитих аматорів району та майстрів мистецтв районного будинку культури.

 

На сайті

Сейчас 26 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!