Положення про офіційний веб-сайт Вовчанської районної ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови

районної ради від

07.12.2017 року № 12

Положення

про офіційний веб-сайт Вовчанської районної ради

у глобальній інформаційній мережі Інтернет

 

1. Це Положення визначає статус веб-сайту Вовчанської районної ради як інформаційного ресурсу про діяльність Вовчанської районної ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет (надалі – мережа Інтернет) та встановлює порядок розміщення на ньому інформації.

2. Веб-сайт Вовчанської районної ради є офіційним джерелом інформації, що забезпечує висвітлення діяльності районної ради, президії, постійних комісій районної ради, депутатів районної ради, висвітлення визначних подій району, надання інформаційних послуг громадськості, взаємний обмін інформацією з іншими громадськими організаціями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями з питань, пов’язаних з діяльністю Вовчанської районної ради.

3. Адреса веб-сайту Вовчанської районної ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет – www.vovchrayrada.kh.ua.

4. Інформація на веб-сайті районної ради висвітлюється державною мовою.

5. Веб-сайт функціонує відповідно до чинного законодавства України.

6. Веб-сайт не може використовуватись у цілях, що суперечать чинному законодавству України.

7. Організаційне забезпечення функціонування веб-сайту здійснює виконавчий апарат Вовчанської районної ради.

8. Веб-сайт складається з таких основних розділів:

Головна, навігаційна сторінка, яка містить назви основних розділів: Головна, Галерея, Вовчанщина, Промислові підприємства, Сільськогосподарські підприємства,  Зворотній зв’язок, Архів газети «Хлібороб»;

- Вовчанська районна рада: керівництво; структура; регламент Вовчанської районної ради; комісії; депутатський корпус; розпорядження про скликання сесії; проекти рішень; рішення та протоколи сесій; бюджет; план роботи; проекти регуляторних актів; регуляторні акти; публічна інформація; нормативно-правова база; правова допомога; декларація; річний план закупівель; почесні громадяни Вовчанського району; про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету; висновки, рекомендації, протоколи депутатських комісій; довідка про звіт депутата; гімн Вовчанського району; вибори; виконання Закону України «Про очищення влади»;

-  Місцеві ради: міська рада; селищні ради; сільські ради;

- Вовчанська РДА: інформація інших підприємств, установ, організацій (Дозвільний центр; Державний реєстратор; Державні закупівлі; Вовчанська районна державна адміністрація; Салтівська об’єднана державна податкова інспекція; Вовчанський відділ поліції);

-  На сайті;

- посилання на офіційні сайти органів державної влади України, джерела інформації тощо.

9. Інші розділи і рубрики можуть розміщуватися на веб-сайті за пропозиціями депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату за погодженням з головою районної ради.

10. Дизайн веб-сайту може змінюватись, структура веб-сайту не є сталою і в разі потреби може змінюватись без внесення змін до даного Положення.

11. Постійні комісії районної ради, депутати районної ради, відділи районної ради, органи місцевого самоврядування можуть поширювати інформацію про свою діяльність через офіційний веб-сайт Вовчанської районної ради.

12. З пропозицією щодо розміщення інформації на веб-сайті Вовчанської районної ради можуть звернутися інші підприємства, установи, організації, громадські об’єднання та мешканці району, якщо запропоновані матеріали будуть сприяти популяризації місцевого самоврядування та нести цікаву, корисну, пізнавальну інформацію.

13. Інформаційні матеріали подаються на ім’я голови Вовчанської районної ради на паперових та електронних носіях. Окремі види матеріалів можуть надаватися лише в електронній формі за умови попереднього узгодження з  головою районної ради. Інформація подається за адресою районної ради або на електронну пошту районної ради.

14. Постійні комісії Вовчанської районної ради, депутати районної ради, відділи районної ради, органи місцевого самоврядування та інші автори інформаційних матеріалів несуть повну відповідальність за зміст, оперативність, повноту поданої інформації на веб-сайт Вовчанської районної ради та своєчасність її оновлення.

15. Відділ виконавчого апарату районної ради, відповідальний за розміщення інформаційних матеріалів на веб-сайті Вовчанської районної ради несе повну відповідальність за своєчасне та якісне розміщення матеріалів, поданих для оприлюднення на веб-сайті Вовчанської районної ради.

16. Оновлення інформації на веб-сайті здійснюється у міру необхідності.

17. Відділи виконавчого апарату районної ради у межах визначених повноважень співпрацюють щодо надання інформації для розміщення на офіційному веб-сайті районної ради.

 

 

Керуючий справами виконавчого апарату,

керівник секретаріату районної ради                                                  С.П.Круподеря

 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!