ОГОЛОШЕННЯ

Про набір претендентів для підвищення кваліфікації спеціалістів з метою їх подальшого стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва Згідно з Указом Президента України від 03.07.2000 № 849/2000 та постановою Кабінету міністрів України від 30.08.2000 № 1358 «Про реалізацію Указу Президента України від 3 липня 2000 року № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва»» реалізується Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «українська ініціатива».

Харківська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (РРГ МЦПК) повідомляє, що в рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» Міністерство економічного розвитку і торгівлі України до кінця 2012 року буде проводити роботу щодо підписання договорів про підвищення кваліфікації спеціалістів з метою їх подальшого стажування в Німеччині.

Підвищення кваліфікації триватиме один місяць і буде  здійснюватися на базі Київського національного торговельно-економічного університету та Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончарова в листопаді цього року.

Прийом документів здійснюється до 05.10.2012 Секретаріатом Харківської регіональної робочої групи Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва за адресою: 61022, м. Харків, пл.. Свободи , 5, Держпром, 7 під’їзд , 3 поверх, кімната 316 а, тел..: (057) 705-10-30.

Подача документів здійснюється особисто претендентом.

Вимоги до фахівців

особи віком до 40 років, які мають вищу освіту (магістр, спеціаліст);

досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого і середнього рівня підприємств та організацій будь-яких форм власності;

місце роботи – українське підприємство, зацікавлене в установленні ділових стосунків з підприємствами Німеччини;

володіння іноземними мовами (англійська/німецька).

Не передбачається участь у Програмі державних службовців, керівників закладів, а також працівників закордонних фірм і представництв – нерезидентів України.

Перелік документів для участі в конкурсному відборі претендентів на підвищення кваліфікації спеціалістів з метою їх подальшого стажування в Німеччині:

 1. Заява претендента на ім’я голови регіональної робочої групи – Сапронова Юрія Анатолійовича (довільна форма).
 2. Форми 1-3, затверджені підписами керівників та печатками підприємства (організації).
 3. Копія паспорта (стор. 1,2 та стор. 11-13).
 4. Копія закордонного паспорта.
 5. Копія трудової книжки, завірена відділом кадрів.
 6. Копія ідентифікаційного коду.
 7. Копія диплома про вищу освіту (магістр, спеціаліст).
 8. Фотокартка 3х4 (2 шт.).
 9. Проектне завдання.
 10. За можливістю - список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти час стажування.
 11. За можливістю – матеріали (буклети, флаєри, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.
 

На сайті

Сейчас 56 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!