Ветеранам шана і увага

Першого жовтня з нагоди Дня людей похилого віку голова райдержадміністрації С.Мотузний, голова районної ради А.Степанець  та народний депутат України Д.Шенцев  зустрілися з головами первинних  організацій ветеранів війни і праці району і обговорили з ними   ряд проблем з якими нині стикаються люди старшого покоління.

Перш ніж розпочати розмову з  ветеранами про їх  життя-буття,  С.Мотузний та А.Степанець привітали   з днем народження шановану і добре знану в районі людину ---  М.Кущова, якому саме в цей день виповнилося 85 років.

Не секрет що найбільш болючими для людей старшого покління були і залишаються питання   соціального захисту , пенсійного та медичного забезпечення. Саме  враховуючи це,  зустріч з ветеранами розпочали з виступів керівників відповідних служб та управлінь  Так  начальник управління економіки райдержадміністрації  О.Кущова , детально поінформувала пристуніх про загальний стан економіки району  та про  те з якими результатами працюють підприємства  промисловості і сільського господарства ,від успішної діяльності яких залежить  наповнення бюджету , а значить і  виконання соціальних  програм.

З інформацією про реальні кроки щодо виконання соціальних ініціатив Президента  перед ветеранами виступили  начальник управління соціального захисту населення В.Бондаренко та начальник управління Пенсійного фонду у Вовчанському районі  О.Гребенюк.  Детальну інформацію щодо організації медичного обслуговування ветеранів війни і праці  та людей похилого віку,  надав головний лікар центральної районної лікарні О.Косолапов.

Цілком зрозуміло , що багато з почутого викликало у  присутніх ветеранів питання , які вони відразу ж і задавали  виступаючим.  Такий формат розмови  дозволив  відразу ж  обійти гості кути , адже не секрет , що багато непростих питань виникають саме через непоінформованість про ті чи інші реальні кроки влади  , спрямовані на вирішення проблем. І  на багато  таких питань , присутні  голови первинних ветеранських організацій відповіді  отримали і  слід сподіватися на те , що інформацію цю вони донесуть  до  всіх ветеранів ,що мешкають у нашому районі.

В ході  непростої розмови з ветеранами, голова райдержадміністрації С.Мотузний відзначив , що  влада відчувала і відчуває свою відповідальність за старше покоління, розуміє що ще багато невирішених питань. Але в нашій державі, на відміну від багатьох інших є головне , є стабільний рух вперед  І такий  стан речей дає надію сподіватись на те , що  життя і  ветеранів і всіх громадян держави буде поліпшуватися.

В ході зустрічі   ветерани  висловлювали свою щиру вдячність на адресу  і керівництва і району і народного депутат Д.Шенцева за ініціативи якого   працює  кілька програм спрямованих на вирішення проблем людей похилого віку.

Згадав про ці програми і голова районної ради А.Степанець, який  висловив  народному депутату щиру подяку за таку діяльність і надію на те , що  здійснення цих програм продовжуватиметься.

Підбиваючи підсумки розмови  С.Мотузний  відзначив готовність керівництва району щонайменше двічі на рік проводити з ветеранським активом зустрічі такого формату з тим , щоб  і про проблеми  людей старшого покоління почути від них самих і про реальні кроки влади спрямовані на вирішення цих проблем  розповісти.

 

На сайті

Сейчас 14 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!