День партизанської слави

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас з Днем партизанської слави! Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління!

Двадцять першого вересня  з нагоди Дня партизанської слави  у парку 40-річчя Перемоги відбулися урочисто-траурні заходи по вшануванню пам’яті бійців партизанських загонів, які в роки війни,  перебуваючи в тилу у ворога, чинили йому озброєний  опір.

Учасників мітингу, а це були ветерани війни і праці та представники трудових колективів установ і організацій міста, привітали народний депутат України Д.Шенцев, голова райдержадміністрації С.Мотузний, голова районної ради А.Степанець, заступник міського голови Ю.Слабоспицький та член  президії районної організації ветеранів війни і праці М.Сабельников.

Звертаючись до учасників  урочисто-траурних заходів, вони відзначили неоціненне значення партизанського руху  на Україні, яка в роки війни була повністю окупована ворогом, але не здавалася  і героїчними діями  своїх кращих синів та дочок чинила опір окупантам.

На вшанування пам’яті учасників партизанського руху і всіх, хто загинув в роки війни учасниками  мітингу було  покладено квіти та  оголошено хвилину мовчання.

Д.Шенцев, С.Мотузний та А.Степанець побували  в цей день в гостях у мешканця Вовчанська, учасника партизанського руху Ф.Лейченка, якого  й привітали зі світом.

Народний депутат України Д.Шенцев та голова районної ради А.Степанець побували також в Стариці. В роки війни  в районі цього села діяв один з партизанських загонів Харківщини,  і саме  тут прийняли свій останній бій  секретар  підпільного обкому комсомолу О.Щербак  та  його зв’язкова Н.Волкова, яким за  героїчний подвиг було присвоєно високі звання Героїв Радянського Союзу. Д.Шенцев та О.Степанець разом з делегацією ветеранів війни  і праці  побували  в старицькому  лісі,  де  поклали квіти до меморіального знаку «Партизанська землянка».

В ході свого перебування у Стариці, народний депутат України Д.Шенцев виступив, зокрема, з пропозицією  здійснити капітальний ремонт пам’ятника на братській могилі визволителів села, пообіцявши при цьому надати  всю необхідну допомогу.

 

На сайті

Сейчас 19 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!