РАЙОНИ ОБЛАСТІ МАЮТЬ АКТИВІЗУВАТИ РОБОТУ З ОСВОЄННЯ КОШТІВ, ВИДІЛЕНИХ НА РЕМОНТ ДОРІГ

На кущовому засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років, який проходив сьогодні у Вовчанську, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов порушив питання нерівномірного і недостатнього рівня освоєння районами коштів, виділених з державного бюджету на ремонт дорожнього покриття.

 

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб, минулого року, коли розпорядником коштів була обласна рада, рівень їх освоєння в середньому по Харківщині у вересні становив близько 70%.

Сьогоднішні показники свідчать про те, що у Шевченківському районі державна цільова субвенція освоєна на 14%, у Дворічанському – на 17%, у Великобурлуцькому – на 31%, у Печенізькому районі та місті Чугуєві – на 19%, у Куп’янському районі – на 30%.

Керівники районів пояснюють такі низькі темпи складністю тендерних процедур та виготовлення проектної документації.

Натомість, в області є й позитивна динаміка. Названі причини не стали на заваді для будівництва доріг у Близнюківському районі, де кошти освоєно стовідсотково та у Лозівському районі, де вони використані на дві третини.

Учасники обласного штабу також обговорили питання підготовки до зимового періоду об’єктів житлово-комунального господарства, освіти та медицини, енергетичного та газового господарства у семи районах регіону (Вовчанському, Великобурлуцькому, Дворічанському, Печенізькому, Шевченківському, Чугуївському, Куп’янському) та двох містах (Чугуєві та Куп’янську). Визначено напрями, за якими потрібно посилити взаємодію відповідальних служб та структур.

 

 

На сайті

Сейчас 21 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!