Першокласникам у подарунок ноутбук

Саме такий  щедрий дарунок учням першого класу  Новоолександрівської ЗШ зробив у День Знань голова районної ради А.Степанець. Вітаючи  педагогічний колектив школи, всіх її учнів та батьків з початком нового навчального року, голова райради відзначив, що такий  високотехнологічний  пристрій як ноутбук вручається першачкам не випадково.

 

— Цей дарунок, – відзначив А.Степанець, - є свідченням впевненої  спрямованості у майбутнє. Нехай з перших днів свого перебування у школі ці  учні  вчаться   працювати з найсучаснішими технічними пристроями, адже саме їм  у майбутньому приймати у спадок від старшого покоління державу. І ми хочемо щоб наше майбутнє було всебічно розвиненим і грамотним.

 

Вітаючи всіх учасників свята з Днем Знань А.Степанець  серед іншого відзначив що за останні роки  громада зробила грандіозні кроки у напрямку свого розвитку і кроки ці будуть продовжені. Продовжені  відкриттям ще однієї групи у дитячому садочку, модернізацією водогінної мережі та іншими справами. Оплесками зустріли гості свята і інформацію про те, що громада в числі переможців огляду-конкурсу по благоустрою нагородою за що буде новий ігровий майданчик для дитячого садочка.

З початком нового навчального року  школярів та їх педагогів привітали також начальник фінансового управління райдержадміністрації Ж.Усманова,  Новоолександрівський сільський голова Г.Здор та вихованці дитячого садочка, які вже у наступному році прийдуть сюди як повноправні учні. А перший дзвоник нового навчального року  дали учениця випускного класу С.Куцегуб та першокласник Д.Романчук

За традицією, що  склалася у школі, учні першого класу та їх класний керівник Л.Романець поклали квіти до підніжжя братської могили визволителів села.

 

 

На сайті

Сейчас 29 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!