У Рубіжному освячено храм

Нещодавно у Рубіжному відбулася значима і радісна в житті громади подія – освячення храму Успіня Пресвятої Богородиці. Церкву, споруджену  спонсорськими зусиллями  мецената  С.Зозулі, освятив епіскоп Ізюмський та Куп’янський Єлісей.

Вітаючи  прихожан і всіх мешканців села з відродженням храму,  єпископ побажав всім миру, добра,  злагоди та відзначив  церковними нагородами всіх, хто був причетний до  богоугодної справи. Зокрема С.Зозулю, якому за сприяння у відродженні духовності  присвоєно звання «Почесний громадянин громади 2012 року», було відзначено церковним орденом. Меценату було також вручено Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради. Цю почесну місію виконав голова районної ради А.Степанець, який також був присутній на  першій службі у новоосвяченому храмі.

Голова районної ради від свого імені та від імені голови райдержадміністрації  С.Мотузного передав храму ікону. Ікону новому храму від імені народного депутата України Д.Шенцева передав і голова правління ПАТ «Вовчанський агрегатний завод», який є довіреною особою народного депутата України.

 

На сайті

Сейчас 58 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!