Петровському будинку культури - рік. А стільки зроблено!

2 вересня виповнився рік, як було урочисто відкрито Петрівський будинок культури - справжня окраса цього населеного пункту.

І не лише в плані добре реконструйованого приміщення, а, що найголовніше - в плані чудово налагодженої та різноманітної роботи цього культурного закладу.

Ця подія не залишилася непоміченою в районі. На роковини, з нагоди свята, підготовленого працівниками, прибули народний депутат України Д.Шенцев, голова районної ради А.Степанець, селищний голова П.Задорожна, депутат райради В.Волковський, і, звичайно ж, місцеві мешканці.

Цього ж дня в будинку культури відзначили і 15-річчя створення вокального ансамблю «Серпанок». Цей колектив не лише  радує своїми виступами петрівчан, а й бере участь у обласних, районних оглядах художньої самодіяльності. Беззмінним керівником ансамблю є  В.Мельник.

Після виступів гостей і традиційних поздоровлень та нагороджень працівників будинку культури та артистів ансамблю відбувся святковий концерт, який із задоволенням всі подивилися,супроводжуючи кожен номер програми щирими оплесками. Таке ж заохочення дістав і виступ спортсменів секції будинку культури  «Кемпо-карате» та  «кобудо», яких тренує  С.Мороз. Серед  спортсменів, між іншим, чемпіони світу К.Курочка, Є.Базовий та призер чемпіонату світу О.Подусов.

Народного депутата прийшли подякувати місцеві спортсмени, члени двох футбольних команд села. Вони були дуже вдячні Дмитру Олексійовичу за подаровану раніше спортивну форму, яка, за словами футболістів, надає їм наснаги в перемозі над суперниками.

На святі було відзначено  працівників колишнього радгоспу «Салтівський» - доярку Г.Коломийцеву, телятницю К.Пономарьову, працівника овочівницької бригади Р.Загайко, тракториста  А.Юрика, комбайнера В.Степаненка, робітника будбригади  Г.Повар, бригадира овочівницької бригади  Л.Мазницю - за трудову наснагу та  великий особистий вклад  у розвиток села.

Визначили і переможців конкурсу «Квітучий край», який проходив під патронатом Д.Шенцева. Переможцями у номінаціях «Краще подвір’я» стала родина Кондренків, «Краща клумба» - Л.Турєєва та  О.Мошкіна, а «Краще вікно  будинку» - родина Бернацьких.

Закінчилося святкування дегустацією пирогів, приготовлених працівниками будинку культури, а діти смакували  солодощами.

Звичайно, це свято було б не таким веселим і цікавим, якби не допомога численних спонсорів, за що їм велика вдячність.

 

На сайті

Сейчас 100 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!