День захисту дітей відзначеного веселим святом

У нинішньому році заходи з нагоди святкування Дня  захисту дітей пройшли  за сценарієм відмінним від минулорічних  заходів. І слід віддати належне організаторам, зміна формату пішла лише на користь. Адже всіх, хто прийшов на новозбудований  майданчик з штучним покриттям, а заходи проходили саме тут, чекала можливість стати глядачем і активним вболівальником   гри «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Всіх, хто прийшов на свято, а це були в основному діти молодших класів шкіл  міста, на вході  до майданчика  зустрічали волонтери і  в якості символічного вхідного квитка вручала морозиво, яке як гостинець до свята передав нашій малечі народний депутат України Д.Шенцев.

З теплими словами привітань і побажань всього найкращого до  дітей звернулися і голова райдержадміністрації В.Панов та голова районної ради А.Степанець, які  були серед активних вболівальників спортивного свята. Своїх старших товаришів зі святом привітали також вихованці  дитячого садочка №7. У програмі були також виступи учасників художньої самодіяльності та виступ майстрів спортивного танцю з клубу «Прайз».

А боротьбу за перемогу  у святковий день вели між собою  команди  дитячого будинку  сімейного типу  Шеханіних, прийомна сім’я Щербаченко та  команда педагогів  школи-інтернату які займаються вихованням дітей-сиріт зі своїми підопічними.

Команди , які вийшли на етапи змагань не розчарували своїх вболівальників і всіх глядачів.  Боротьба була запеклою і безкомпромісною, а головне командною, коли всі без винятку  спортсмени мали підтримувати одне одного ,без чого надія на успіх була мінімальною. Саме в цій єдності і було всіма командами-учасницями продемонстровано той глибокий зміст, що  закладено у саму назву змагань.

Але суперництво є суперництвом. І в ньому зажди хтось перемагає, а комусь не таланить. Та цей день був скоріш за все винятком з цього правила.  І хоча  призи за перше місце було вручено  сім’ї Щербаченко, а другими та третіми стали  педагоги школи-інтернату та сім’ї Шеханіних, сміливо можна говорити про те, що переможцями цього дня стали всі. Адже головною нагородою стала можливість  гарно відпочити та отримати заряд бадьорості і гарного настрою.

З нагоди Дня захисту дітей, який відзначався 1 червня, заходи у районному  будинку дитячої та юнацької творчості проводилися протягом тижня. Відкрилися вони презентацією виставки дитячих малюнків, яку  разом зі своїми підопічними підготувала керівник гуртка Олена Ферджулян.

Для гуртківців та учнів молодших класів шкіл міста  діти, які відвідують театральний гурток, разом зі своїм керівником Світланою Ковальовою підготували і показали дві театреалізовані вистави,одна з яких була присвячена закріпленню у дітей знань правил  дорожнього руху і героями якої були Дідусь Правила Руху, Світлофор, Баба Яга та живі дорожні знаки. Діти мали змогу переглянути також музичний спектакль «Аліса у країні чудес», який став справжнім сюрпризом для глядачів.

В рамках відзначення  свята гуртківці будинку творчості взяли також участь у різноманітних  конкурсах, які проходили як у нас в районі так і в області.

 

На сайті

Сейчас 62 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!