ВІДКРИВСЯ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

У Вовчанській МДПІ Харківської області Державної податкової служби день 24 травня 2012 року запам’ятався відкриттям Центру обслуговування платників податків. Такі Центри створюються з метою забезпечення виконання органами державної податкової служби основних стратегічних цілей та організації надання послуг відповідно до світових стандартів якості обслуговування платників податків.

На церемонії відкриття були присутні  Вовчанський міський голова Ольга Топоркова, голова райради Анатолій Степанець, голова райдержадміністрації Віталій Панов, директор ПАТ «ВАЗ» Олександр Антоненко, платники податків, громадські організації та засоби масової інформації.

Презентувала новий Центр обслуговування платників податків  в.о. начальника Вовчанської МДПІ - Лідія Колєснік. Під час відкриття Центру  вона повідомила про основні завдання, які покликані вирішувати новостворені Центри. Серед них найактуальніші:

• створення умов для партнерських взаємовідносин податкової служби та платників податків;

• забезпечення платників податків якісними та своєчасними податковими послугами;

• забезпечення повної обізнаності платників податків щодо змін у податковому законодавстві.

В.о. начальника інспекції зусередила увагу присутніх на тому, що в приміщені  ЦОПП обладнані робочі місця консультанта – модератора та працівників, які будуть в окремих віконцях здійснювати: прийом вхідної кореспонденції, видачу довідок та дозвільних документів, прийом податкової звітності.

В залі розміщено інформаційні стенди з важливою інформацією для платників податків, зокрема: зразки заповнення заяв, форм податкової звітності, витяги з норм податкового законодавства, повідомлення, об’яви тощо.

Для зручності платників податків сектор очікування облаштований зручними стільцями  та столами, на яких розміщена тематична друкована продукція.

Запрошені на презентацію після ознайомлення із залами Центру обмінялися думками. Свої враження висловили міський голова, голова райради, голова райдержадміністрації, директор ПАТ «ВАЗ» та інші.

Наприкінці презентації Лідія Колєснік наголосила на тому, що Центр буде працювати з прискореним сервісом, послуги будуть надаватись на протязі подовженого робочого часу підрозділами податкової служби. А у свою чергу податкова служба чекає від платників податків віддачі у вигляді своєчасного й повного перерахування платежів, відкритості й взаєморозуміння в питаннях наповнення бюджету.

 

На сайті

Сейчас 36 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!