Вчора депутати обласної ради в ході пленарного засідання ухвалили рішення спрямувати додатково 200 тисяч гривень на реалізацію 11 міні-проектів обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 

 

Тепер кількість міні-проектів зросла до 51, відповідно, співфінансування з обласного бюджету складатиме 1,2 мільйони гривень.

Загалом, громади Харківщини, визначаючи першочергові напрями розвитку своїх населених пунктів, віддавали перевагу: облаштуванню дитячих майданчиків (12 міні-проектів), енергозберігаючим заходам (9 міні-проектів), створенню сценічних костюмів для фольклорних ансамблів (5 міні-проектів). Також підготовлені для реалізації проекти з облаштування та відкриття дитсадка, поліпшення матеріальної бази спортклубу, створення комп’ютерного клубу, ремонт даху, придбання павільйонів для очікування громадського транспорту тощо.

За словами голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, який став ініціатором запровадження в області обласного конкурсу міні-проектів, щорічно фінансування конкурсу з обласного бюджету збільшуватиметься. Але запорукою дієвості конкурсу є самоорганізація громад на місцях, визначення ними пріоритетів розвитку та конкретних об’єктів, які вимагають вдосконалення.

Переможець обласного конкурсу міні-проектів:

Вільчанська селищна рада - "Дитячий майданчик для Вільчанського ДНЗ "Малятко"

 

На сайті

Сейчас 98 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!