У Вовчанській райдержадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Протягом  березня - квітня  2012 року у Вовчанській райдержадміністрації  проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Основними завданнями є: виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Конкурс проводився серед державних службовців райдержадміністрації в двох номінаціях:

- «Кращий керівник» (у Конкурсі брали участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації);

- «Кращий спеціаліст» (у Конкурсі брали участь головні спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації).

Відбір державних службовців для участі у І турі Конкурсу здійснювався з урахуванням критеріїв, визначених Порядком проведення Конкурсу для керівників і спеціалістів.

І тур Конкурсу проходив в два етапи: проведення комплексного тестування учасників Конкурсу на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця; складання ділового документу, виконання завдань з володіння персональним комп’ютером.

Всього у І турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Вовчанському районі взяли участь 6 державних службовців. Переможцями стали:

- у номінації «Кращий керівник» - Добровінська Людмила Іванівна, завідувач сектору зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату Вовчанської райдержадміністрації;

- у номінації «Кращий спеціаліст» - Грищенко Любов Олександрівна, головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Вовчанської райдержадміністрації.

Переможці І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» візьмуть участь у ІІ турі Конкурсу, який відбудеться у м. Харкові.

 

 

На сайті

Сейчас 52 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!