Обговорили проблеми чорнобильців

Двадцятого квітня  у райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» з питань вирішення питань щодо соціального захисту громадян, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. На це засідання, а вони  в переддень роковин аварії на ЧАЕС проходять щороку, були запрошені керівники або ж спеціалісти всіх відділів і служб райдержадміністрації, установ району, які в тій чи іншій мірі займаються вирішенням  соціальних питань. В роботі зібрання брали також участь і представники громадської організації «Союз.Чорнобиль.Україна».

Заступник голови райдержадміністрації М.Негуторов та заступник голови районної ради С.Круподеря, які очолювали роботу «круглого столу», у своїх вступних словах відзначили особливу актуальність питань винесених на обговорення. Адже не секрет, що у зв’язку з законодавчими змінами в тому числі і стосовно фінансового забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії та переселенців, у багатьох з них виникли  певні, в тому числі і гострі питання, щодо  можливості  отримувати в подальшому ті виплати, які вони отримували до моменту прийняття цих змін.

Як було відзначено під час засідання, всі питання пов’язані з вирішенням  численних проблем ліквідаторів та переселенців  знаходяться  під  постійною увагою  районного керівництва, яке вживає всіх можливих і визначених  законодавством держави заходів щодо вирішення  проблем.

В ході роботи «круглого столу» на ряд питань поставлених представниками громадської організації вичерпні відповіді  було дано  відразу. На окремі запити щодо проблемних питань, відповідними службами  найближчим часом  роз’яснення буде підготовлено.

 

 

На сайті

Сейчас 30 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!