19 квітня 2012 року в райдержадміністрації відбулася нарада, присвячена проведенню в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

19 квітня 2012 року залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада, присвячена проведенню в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». У ній взяли участь голова Вовчанської  райдержадміністрації  В.В. Панов, голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова міської ради О.А. Топоркова, заступники голови райдержадміністрації , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств і організацій району та голови виконкомів місцевих рад.

Під час наради було розглянуто питання про проведення 21 квітня 2012 року в районі Всеукраїнського суботника «День довкілля»; про забезпечення в повному обсязі виконання запланованих на період дії всеукраїнської акції «За чисте довкілля» заходів з благоустрою, озеленення та санітарної очистки; про забезпечення в повному обсязі виконання робіт і наведення порядку в населених пунктах району; про підтримання в належному санітарному стані території населених пунктів, підприємств, установ, організацій .

 

На сайті

Сейчас 64 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!