Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XVІІІ сесії VI скликання

 

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 13.04.2012 р.

 

 

 

 

Про скликання XVІІІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати XVІІІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 24 травня 2012 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, буд. 73).

 

 

На розгляд сесії винести питання:

 

 1. Про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року.
 2. Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради    VI скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».
 3. Про стан розвитку освіти у Вовчанському районі.
 4. В порядку контролю: про хід виконання рішень Вовчанської районної ради щодо реформування закладів охорони здоров’я.
 5. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Гатищенською сільською радою та Вовчанською районною радою на 2012 рік.
 6. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлового приміщення фельдшерського пункту Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.
 7. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлових приміщень Червоноармійської Другої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та Москалівського фельдшерського пункту Червоноармійської сільської ради Вовчанського району Харківської області.
 8. Про затвердження актів прийому-передачі закладів охорони здоров’я до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.
 9. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району комп’ютерної техніки із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 10. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 11. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 12. Про затвердження звіту про оцінку майна – частини  нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28.
 13. Про надання дозволу Вовчанській районній раді на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського   району – нежитлової будівлі за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75 .
 14. Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.
 15. Про призначення стипендії «Обдарованість» учню Вовчанської гімназії № 1 Вовчанської районної ради Харківської області Панченку Владиславу та виплату одноразової винагороди педагогу.
 16. Про звільнення від плати заборгованості за перебування Дьяченко Марини у Вовчанській загальноосвітній школі-інтернаті І – ІІІ ступенів № 5 Вовчанської районної ради Харківської області.
 17. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на 2012 – 2017 роки у Вовчанському районі.
 18. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми профілактики правопорушень у Вовчанському районі Харківської області на 2011 – 2015 роки.
 19. Про затвердження Програми розвитку овочівництва, картоплярства у Вовчанському районі на період до 2020 року.
 20. Про створення комунальної установи «Вовчанський історико-краєзнавчий музей».
 21. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                             А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 124 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!