Графік проведення богослужінь та освячення пасок в місті Вовчанську та населених пунктах району 14 – 15 квітня 2012 р.

 

Час

Назва населеного пункту

 

Хто проводить богослужіння

Субота 14.04.2012 р

Освячення пасок

11.30

м. Вовчанськ

Храм Успіня Пресвятої Богородиці

Настоятель

Свято-Жено-Мироносицького храму, протоієрей

Іван Остапович

12.30

с.В.Хутори

13.30

с. Гатище

14.00

с. Огірцеве

17.00

м. Вовчанськ

Свято-Жено-Мироносицький Храм (пл. Сільського)

11.00

с.Пільна (біля Храму)

Настоятель Свято - Іверської Божої Матері церкви отец Сергій (Катасонов)

12.00

с.Шевченкове (біля школи)

12.30

с.Профінтерн (біля авто зупинки)

13.00

с.Гонтарівка ( біля контори)

13.40

с.Томахівка (біля контори)

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

с.В.Пісарівка

Настоятель храму Успіня Пресвятої Богородиці

отец Ігор (Клименко)

с. В.Салтів

с.Жовтневе

с.Українка

с. Байрак

с.Варварівка

богослужіння

23.30

 

с.Молодова

Свято-Богоявленський Храм

Настоятель Свято -Богоявленського храму отец Ілля (Скиба)

Освячення пасок

10.00

с. Волохівка

Настоятель Свято-Онуфрієвського храму отец Андрій (Квітко)

10.30

с. Охрімівка

11.00

с. Мала Вовча

11.30

с. Нестерне

12.00

с. Друге Жовтневе

12.30

с. Землянки

13.00

с. Чайківка

Неділя  15.04.2012 р

богослужіння

00.00

 

м. Вовчанськ Свято-Жено-Мироносицький Храм

Настоятель

Свято-Жено-Мироносицького храму, протоієрей

Іван Остапович

 

 

Освячення пасок

02.30

м. Вовчанськ Свято-Жено-Мироносицький Храм

07.00

м. Вовчанськ /хлібозавод/

07.30

Хутір Сінельнікова

08.00

с. Стариця

богослужіння

00.00

с.Рубіжне

Настоятель храму Успіня Пресвятої Богородиці

отец Ігор (Клименко)

Освячення пасок

02.30

с. Рубіжне

11.00

с. Рубіжне

богослужіння

00.00

смт. Вільча

Свято-Володимирська Українська православна церква /біля церкви/

 

Настоятель

Свято-Володимирської Української православної

церкви,

отец В’ячеслав (Солоха)

Освячення пасок

07.00

с. Жовтневе

07.30

с. Радянське

08.00

с. Червоноармійське Перше

08.30

с. Пролетарське

09.00

с. Революційне

09.30

с. Сосновий бір

02.30

с.Молодова

Свято-Богоявленський Храм (біля храму)

Настоятель Свято -Богоявленського храму отец Ілля (Скиба)

 

 

08.50

с.Молодова

Свято-Богоявленський Храм (біля храму)

09.20

с.Федорівка (біля криниці)

10.00

с.Шестакове (біля школи)

03.00

08.00

с.Старий Салтів Храм Святих Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Настоятель храму Святих Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отец Вадим (Батюк)

09.00

с.Старий Салтів («поселок»)

07.00

Хотімля (біля школи)

07.30

Петровське (біля клубу)

07.45

Метайлівка

богослужіння

00.00

с.Білий Колодязь Храм Свято - Іверської Божої Матері

Настоятель Свято - Іверської Божої Матері церкви отец Сергій (Катасонов)

Освячення пасок

03.30

с.Білий Колодязь (біля храму)

05.00

с.Василівка (біля клубу)

05.30

с.Іванівка (біля контори)

06.00

с.Захарівка (автобусна зупинка)

06.45

с.Новоолександрівка (стадіон)

07.20

с.Петропавлівка (біля Храму)

07.50

с.Котівка (біля клубу)

08.20

с.Червоноармійське (капличка)

09.00

с.Юрченкове (капличка)

 

На сайті

Сейчас 33 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!