День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

П’ятнадцятого березня з нагоди  професійного свята працівників житлово-комунальної сфери у райдержадміністрації  пройшли  збори на яких спеціалістів, що забезпечують  нам комфорт і зручності,  привітали  перший заступник голови райдержадміністрації Ж.Усманова, заступник голови районної ради С.Круподеря та міський голова О.Топоркова.

У своєму вітальному слові  керівники району і міста щиро подякували трудівникам житлово-комунальної сфери за їх сумлінну працю і  зусилля спрямовані на те, щоб у наших оселях було тепло, щоб не відчували ми перебоїв з водопостачанням, щоб чисто було на вулицях нашого міста. З нагоди свята кращим працівникам житлово-комунальної сфери було вручено заслужені нагороди.

За сумлінну працю, значний особистий внесок  у забезпечення  роботи галузі та високий професіоналізм Грамотою Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації та голови обкому галузевої профспілки нагороджені  А.Бондарєв – бригадир-машиніст насосних установок КП  «Вовчанські очисні споруди», Г.Шуленін – інженер  підприємства  теплових мереж, В.Кравченко – електрогазозварник  КП  Вовчанська водопровідна дільниця та  І.Бройко – водій  Вільчанського ККП.

Грамотою Головного управління економіки Харківської облдержадміністрації з нагоди свята було відзначено  перукаря Т. Чигринову, та приватного підприємця з надання послуг по пошиттю одягу С.Гапієнка.

З нагоди свята кращих працівників житлово-комунальної сфери   відзначено також спільними  Грамотами райдержадміністрації та районної ради. Серед тих, кому було вручено цю відзнаку  В.Робочий та О.Драчук – спеціалісти  підприємства теплових мереж, М. Сирота – слюсар  водопровідної дільниці, В.Колтунов – слюсар очисних споруд, А.Пєтухов –електромонтер  Вільчанського ККП, Л.Паляничка – закрійниця ТОВ «Вовчанськсервіс» та О.Коцарєва – перукар.

Кращих працівників водопровідної дільниці, відділу благоустрою, підприємства теплових мереж та очисних споруд нагороджено також грамотами міської ради.

Для учасників зібрання  силами самодіяльних  артистів було підготовлено концертну програму.

 

 

 

 

На сайті

Сейчас 15 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!