Відкриття дитсадку і подарунки дітям

Насиченим і багатим на події був перший день нинішнього тижня. І найбільш радісною і довгоочікуваною подією цього дня було відкриття першої черги відремонтованого приміщення дитячого садочка у Вовчанських Хуторах.

Про важливість події свідчить і той факт, що у його святковому відкритті взяли участь народний депутат України Д.Шенцев, заступник голови   облдержадаміністрації Є.Савін,начальник головного управління освіти та науки облдержадміністрації Р.Шаповал, голова райдержадміністрації В.Панов, голова районної ради А.Степанець а також депутати обласної ради від Партії регіонів С.Овчаренко, О.Кулінічев та В.Пієв.

 

 

Серед гостей свята були також депутати місцевої громади, керівники фермерських господарств, які  матеріально сприяли якнайшвидшому проведенню ремонту дитячого дошкільного закладу, а також численні мешканці громади, для яких відкриття дитячого садочка стало  справжнім подарунком, адже не секрет, що свого часу через незрозумілі дії минулого керівництва громади, справа ця дивним чином лише гальмувалася.

Поважні гості свята  привітали  присутніх з визначною подією і як і годиться в таких випадках вручили нововідкритому закладу  подарунки. Зокрема депутати облради подарували дитсадочку телевізор, програвач та музичний центр, що дозволить повноцінно проводити святкові заходи. Господарі закладу в свою чергу вручили гостям маленькі дзвіночки, що й стали своєрідним символом нововідкритого закладу під однойменною і мелодійною назвою «Дзвіночок».

Від імені маленьких господарів дитсадочка та всіх мешканців громади, її голова В.Никоненко щиро подякувала всім, хто був причетний до благородної справи за зусилля, спрямовані на вирішення соціальних проблем села.

Після урочистого і традиційного перерізання стрічки гості мали змогу більш уважніше ознайомитися з дитячим садочком, який на початковому етапі відвідуватимуть двадцять дві дитини.

Голова сільради В.Никоненко та завідувача «Дзвіночка»  С.Головніна провели для гостей невеличку екскурсію під час якої з гордістю показали  в яких умовах перебуватимуть і виховуватимуться маленькі мешканці громади. В подальшому, як уже відзначалося, планується завершити ремонт і відкрити другу частину садочка.

 

На сайті

Сейчас 17 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!