Графік проведення освячення води в місті Вовчанську та населених пунктах району 18-19 січня 2012 р.

Дата

Час

Назва населеного пункту

 

Хто проводить богослужіння

18.01.12

з нагоди Богоявлення Господнього

божественна

літургія

6.30

м. Вовчанськ

Свято-Жено-Мироносицька церква

Настоятель

Свято-Жено-Мироносицького храму, протоієрей

Іван Остапович

освячення води

10.30

м. Вовчанськ

( біля церкви)

11.30

шк. Чкалова

13.30

с. Гатище

13.50

с. Огірцеве

освячення води

14.00

с. Вільча

біля церкви

Настоятель Свято-

Володимирської Української православної церкви отец В’ячеслав (Солоха)

10.30

с.Білий Колодязь (біля храму)

Настоятель Свято - Іверської Божої Матері церкви отец Сергій (Катасонов)

12.00

с.Котівка (біля с/р)

12.35

с.Червоноармійське Друге (каплиця)

13.15

с.Гонтарівка ( біля контори)

13.40

с.Профінтерн (біля авто зупинки)

14.00

с.Шевченкове (біля школи)

14.45

с.Пільна (біля храму)

15.30

с.Юрченкове (біля каплиці)

божественна

літургія

09.00

с. Рубіжне, с. Писарівка

Настоятель храму Успіня Пресвятої Богородиці

отец Ігор (Клименко)

освячення води

освячення води

11.00

с. Рубіжне, с. Писарівка

08.00

с. Волохівка

Настоятель Свято-Онуфрієвського храму отец Андрій (Квітко)

10.15

с. Охрімівка

10.45

с. Мала Вовча

11.20

с. Друге Жовтневе

12.00

с. Нестерне

13.00

с. Землянки

14.00

с. Чайківка

19.01.12 р.

з нагоди Хрещення Господнього

божественна

літургія

6.30

м. Вовчанськ

Свято-Жено-Мироносицька церква

Настоятель

Свято-Жено-Мироносицького храму, протоієрей

Іван Остапович

освячення води

9.00

м. Вовчанськ (біля церкви)

10.30

м. Вовчанськ (біля річки)

13.00

м. Вовчанськ /хлібозавод/

14.00

с. В. Хутора

14.00

с. Стариця

Настоятель храму Успіня Пресвятої Богородиці

отец Ігор (Клименко)

божественна

літургія

09.00

с. Рубіжне, с. Писарівка

освячення води

11.00

с. Рубіжне, с. Писарівка

освячення води

8.00

смт. Вільча

Свято-Володимирська Українська православна церква /біля церкви/

Настоятель

Свято-Володимирської Української православної

церкви,

отец В’ячеслав (Солоха)

12.00

с. Жовтневе

12.30

с. Радянське

13.00

с. Червоноармійське Перше

13.30

с. Пролетарське

14.00

с. Революційне

14.30

с. Сосновий бір

освячення води

10.00

с.Молодова

Свято-Богоявленська церква (біля храму)

Настоятель Свято -Богоявленського храму отец Ілля (Скиба)

 

 

11.10

с.Федорівка (біля криниці)

11.50

с.Шестакове (біля с/р)

освячення води

10.00

с.Старий Салтів (водосховище)

Настоятель храму Святих Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отец Вадим (Батюк)

11.00

с.Старий Салтів («поселок»)

11.45

Хотімля

12.30

Петрівське

13.00

Метайлівка

освячення води

10.30

с.Білий Колодязь (біля храму)

Настоятель Свято - Іверської Божої Матері церкви отец Сергій (Катасонов)

12.00

с.Петропавлівка (біля храму)

13.00

с.Новоолександрівка (стадіон)

14.00

с.Василівка (клуб)

14.20

с.Іванівка біля контори)

14.45

с.Захарівка (біля авто зупинки)

 

На сайті

Сейчас 33 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!