Нарада з головами територіальних громад

29.03.2018

29 березня відбулася нарада з головами територіальних громад, яку провів голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець. В нараді взяли участь головний лікар КЗОЗ "Вовчанська ЦРЛ" Тищенко К.В., головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» Ліца К.О., завідувач міжрайонною філією ДУ ЛЦ ДСЕСУ (санстанції) Фадєєва Є.Ю.

Детальніше...

 

«Естафета Пам'яті» з нагоди 75-ї річниці визволення Харківщини від нацистських загарбників

23.03.2018

23 березня відбулися заходи з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення Харківщини від нацистських загарбників, які розпочалися з урочистої ходи, присвяченої «Естафеті Пам’яті». Під Державним Прапором України і Прапором району та у супроводі прапороносців, які несли Прапор Естафети Пам'яті, колона учасників ходи пройшла до пам’ятника загиблим воїнам.

Детальніше...

 

День працівників житлово-комунального господарства

16.03.2018

Заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська від імені голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця, усього депутатського корпусу привітала представників галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Вовчанщини  з професійним святом.

Детальніше...

 

У В А Г А!

З 15 березня 2018 року розпочався прийом та реєстрація заявок на участь в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

15.03.2018

З 15.03.2018 року стартував районний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», запроваджений рішенням Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 768-VII.

Прийом та реєстрація конкурсних заявок буде здійснюватись з 15 березня по 30 квітня 2018 року.

Звертаємо також увагу, що рішенням Вовчанської районної ради VII скликання від 13.03.2018 р. № 793-VII затверджено Положення про конкурс «Розробка логотипу районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», відповідно якого розпочався прийом конкурсних робіт на участь в Конкурсі на кращий логотип. Кінцевий термін подання конкурсних робіт 01 квітня 2018 року. Ознайомитись з Положенням можна на сайті районної ради в розділі «Районний конкурс «Розбудуємо громаду разом»».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь  в районному конкурсі «Розбудуємо громаду разом» та конкурсі на розробку логотипу  даного конкурсу.


 

Відбулося засідання ХХІV позачергової сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

13.03.2018

13 березня під головуванням Анатолія Степанця відбулося засідання ХХІV позачергової сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради. На сесію були запрошені селищні та сільські голови, керівники управлінь, відділів, окремих установ, підприємств та організацій району.

Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю внесення змін до районних Програм, до районного бюджету на 2018 рік, районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом», участі ініціаторів і конкурсантів Вовчанського району в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», тобто є невідкладними та потребували негайного розгляду.

Детальніше...

 

Милі, чарівні, найкращі наші жінки!

07.03.2018

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята – Весни, Любові та Краси – 8 Березня!

Це свято несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Будьте коханими і щасливими!

З повагою, голова районної ради                              А.В.Степанець


 

Святковий концерт

07.03.2018

06 березня в районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди відзначення найпрекраснішого та найніжнішого весняного свята жіночності й краси – 8 Березня.

З вітальним словом до чарівних жінок Вовчанщини звернувся голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, який подякував берегиням роду людського за їх щоденну турботу, любов, ніжність та побажав їм безмежного жіночого щастя,  любові, добра, яскравих емоцій, чудового весняного настрою, краси, приємних сюрпризів, здійснення бажань, миру та злагоди.

Детальніше...

 

5 березня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХІV (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

До відома учасників обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»!

05.03.2018

Вовчанська районна рада повідомляє, що рішенням Харківської обласної ради від 01 березня 2018 року № 682-VII до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VII, внесені такі зміни:

-         у абзаці другому підпункту 2.1. пункту 2 слова «батьківські ради» замінено словами «батьківські комітети (ради)»;

-         у абзаці третьому підпункту 2.1. пункту 2 слово «районні» виключено, тобто з другої категорії учасників – ініціаторів спільних проектів, розроблених в рамках співробітництва територіальних громад виключені районні ради;

-         абзац третій підпункту 2.3.2. пункту 2 викладено у новій редакції:

«- друга категорія – 50% співфінансування з місцевих бюджетів (сільських, селищних, районних, міських рад міст районного та обласного значення, об’єднаних територіальних громад) та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, в тому числі обов’язкове співфінансування у рамках приватного партнерства не менше 5%».

Участь приватного партнерства у співфінансуванні міні-проектів по другій категорії  більше ніж 5% будуть оцінюватися більшою кількістю балів.


 

Пам’ятка про порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

03.03.2018

1. Особи, які досягли віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, але не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю відповідного страхового стажу, за наявності не менше ніж 15 років страхового стажу мають право звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у мм.Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) (крім мм.Києва та Севастополя) рад, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань соціального захисту населення, виконавчих органів рад об’єднаних територіальних громад (далі-органи соціального захисту населення) за призначенням тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (далі - тимчасова допомога).

Детальніше...

 

Прийом проектних заявок на районний конкурс міні-проектів «Розбудуємо громаду разом» розпочнеться 15 березня 2018 року.

28.02.2018

Рішенням ХХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 року № 768- VII в районі в 2018 році запроваджено районний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Сьогодні під головуванням Степанця А.В. - голови Вовчанської районної ради та Мірошника В.М.- голови Вовчанської районної державної адміністрації відбулось засідання Конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 38 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!