Виїзний прийом Анатолія Степанця у Пільнянській громаді

11.02.2020

11 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Пільнянської громади. Прийом відбувся за участю Пільнянського сільського голови Ольги Комих, депутатів сільської ради та мешканців с.Пільна. До голови районної ради звернулись селяни з наболілими питаннями, що стосуються: ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, вирубки порослі та аварійних дерев уздовж доріг, а також перспектив медичного обслуговування жителів села.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди 77-ї річниці визволення Вовчанщини від нацистських загарбників

10.02.2020

10 лютого 2020 року в м.Вовчаньск відбулись урочисті заходи з нагоди 77-ї річниці визволення міста та частини Вовчанського району від нацистських загарбників. Це особлива подія для усіх поколінь Вовчанського краю, адже починаючи з лютого 1943 року було розпочате остаточне визволення від ворога нашої рідної землі. Біля пам'ятника загиблим воїнам у центрі м.Вовчанська зібралися ветерани війни, керівники району, депутати різних рівней, представники трудових та учнівських колективів, громадськість. На знак пошани всім, хто захищав Вовчанщину від нацистів, до пам’ятника поклали квіти народний депутат України Дмитро Шенцев, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець,  заступник голови Вовчанської районної держадміністрації Наталія Гордієнко, ветерани війни, жителі міста.

Детальніше...

 

Вітання з 77-ю річницею визволення Вовчанщини від нацистських загарбників

10.02.2020

Шановні мешканці Вовчанського району!

Щиро вітаю вас  з Днем визволення Вовчанської землі від нацистських загарбників!

 

77 років минуло з того дня, коли на нашій землі, біля наших осель востаннє пролунали постріли і наша рідна земля була звільнена від нацистських загарбників. Подвиг воїнів, народних ополченців, партизан, які визволяли Вовчанщину, назавжди збережеться в нашій пам’яті. Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто ціною власного життя зупинив нацистську навалу, підтверджуємо глибоку повагу всім, хто у жорстоких боях боровся за свободу, мужньо чинив опір ворогові.

Сердечно вітаю Вас, ветерани, та всіх жителів Вовчанського району з цією знаменною подією. Зичу всім доброго здоров’я і довголіття, миру та злагоди. Нехай в нашому суспільстві й надалі панує порозуміння, а разом з цим міцніють надії на краще життя і віра в світле майбутнє України.

Голова Вовчанської районної ради                А.Степанець 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Гатищенській громаді

06.02.2020

06 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Гатищенської громади. Прийом відбувся за участю Гатищенського сільського голови Василя Сливченка та депутатів сільської ради. Представники Гатищенської ради порушили перед головою районної ради ряд важливих питань, що потребують вирішення. Серед проблемних питань - питання, які торкаються земельних відносин, ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, соціального захисту вразливих категорій громадян тощо.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Вовчансько-Хутірській громаді

05.02.2020

05 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Вовчансько-Хутірської громади, взявши також участь у черговій сесії сільської ради. Після завершення засідання сесії Вовчансько-Хутірський сільський голова Віра Никоненко та депутати сільської ради звернулись до голови районної ради з важливими питаннями, які є проблемними для громади. Так, в ході прийому були порушені питання щодо ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, перспектив розвитку Вовчанщини в найближчі роки.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Новоолександрівській громаді

04.02.2020

04 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Новоолександрівської громади. У цьому заході також взяли участь Новоолександрівський сільський голова Галина Здор та депутати сільської ради. Депутати звернулись до голови районної ради з наболілими питаннями, що турбують мешканців громади. Зокрема, під час зустрічі порушувались проблеми стану доріг, транспортного сполучення з районним центром, перспектив розвитку освітніх закладів та закладів культури на території ради, а також створення нових робочих місць.

Детальніше...

 

Прокуратура інформує

31.01.2020

Вовчанський відділ Чугуївської місцевої прокуратури звертається до жителів району з проханням невідкладного інформування про факти незаконної порубки, перевезення дерев, захисних иа лісових насаджень на території Вовчанського району.

Із вказаною інформацією звертатись за телефоном "гарячої лінії" (0-241) 4-27-64 (з 9 до 18 години з понеділка по п'ятницю), електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та до Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області (4-26-66 цілодобово). 

Управління соціального захисту населення інформує

31.01.2020

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

КОЛЕКТИВНО – ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО – ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

За традицією в лютому – березні в районі проводиться двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності. Під час нього роботодавці та трудові колективи мають розробити та ухвалити колективні договори або внести зміни чи доповнення до діючих договорів, якщо вони укладені на декілька років, підбити підсумки виконання взаємних зобов’язань за минулий рік.

Детальніше...

 

Нарада з головами органів місцевого самоврядування

31.01.2020

31 січня 2020 року для голів місцевих рад Вовчанського району було проведено семінар-нараду на тему "Ключові зміни в земельному законодавстві 2019-2020 рр." До присутніх на заході звернувся голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який зазначив, що питання земельних відносин і застосування законодавства в сфері землевпорядкування наразі є особливо актуальними. Часто голови місцевих рад стикаються з проблемними питаннями щодо землі, які потребують негайного вирішення. Тому для надання роз'яснень стосовно законодавчих змін та застосування чинного земельного законодавства були запрошені спеціалісти районного відділу ГУ Держгеокадастру у Харківській області.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Рубіжненській громаді

30.01.2020

30 січня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Рубіжненської громади. У цьому заході також взяли участь Рубіжненський сільський голова Катерина Долина, депутати сільської ради та місцеві мешканці. В ході виїзного прийому присутні звернулись до голови районної ради з важливими питаннями, які стосуються життя селян і громади в цілому. Так, були озвучені питання до Анатолія Степанця, які стосувались: якості питної води в селах ради, вирішення проблеми систематичного транспортного сполучення з районним центром, про створення робочих місць тощо.

 

Детальніше...

 

До уваги!

29.01.2020

Управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації надає зразок заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг, а також затверджені форми інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг

(доступ до матеріалів)

  
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!