Відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій

18.04.2018

18 квітня відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій «Обдарованість».


Запровадження системи заохочень обдарованих учнів закладів освіти району є складовою виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 927/2010 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді». Рішенням ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради було прийнято рішення «Про затвердження районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки», згідно з яким щорічно визначаються учні, яким призначається стипендія голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради і виплачується одноразова грошова винагорода педагогічним працівникам.

Детальніше...

 

Святкові проводи призовників

16.04.2018

16 квітня у райвійськкоматі відбулися урочисті проводи  юнаків Вовчанщини   на військову строкову службу. Двадцять призовників, які цього дня полишали рідні домівки, будуть  направлені на службу до лав Національної гвардії України.

Майбутніх захисників Вітчизни та їх батьків і рідних з визначною подією тепло привітали голова районної ради А. Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, районний військовий комісар Я.Нєвєсов, які  побажали хлопцям успішного засвоєння воєнної науки, а батькам терпіння та гарного настрою в очікуванні, коли їх сини повернуться додому змужнілими  і зовсім дорослими.


 

НА СУБОТНИК – ІЗ ЗАВЗЯТТЯМ!

16.04.2018

13 квітня представники державних установ району, районної ради, ДП «Вовчанське лісове господарство», громадських організацій, депутати районної ради, представники районного осередку політичної партії  БПП «Солідарність”, озброївшись лопатами та відрами, з неабияким ентузіазмом взялись за роботу.

Детальніше...

 

Визначено переможця конкурсу «Розробка логотипу районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

12.04.2018

11 квітня відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», на якому були розглянуті конкурсні роботи подані на участь в конкурсі «Розробка логотипу районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Детальніше...

 

11 квітня відбулася нарада, де обговорили заходи акції «За чисте довкілля»

11.04.2018

Голова районної ради Анатолій Степанець взяв участь у нараді в ході якої обговорювались питання проведення в районі щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». В нараді взяли участь голови територіальних громад району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, представники правоохоронних органів району.

Детальніше...

 

ДОРОГІ ВОВЧАНИ, ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

06.04.2018

Прийміть щирі вітання зі світлим Воскресінням Христовим!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнитися духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Нехай радісні пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Бажаю душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту. Нехай у цей Великий День душа сповниться відчуттям  щастя,  радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією.

Злагоди, достатку, віри і щирої любові Вам та Вашим родинам!

Голова Вовчанської районної ради        А.В.Степанець


 

Виїзний особистий прийом громадян

05.04.2018

4 квітня голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець провів  особистий прийом громадян Вільчанської громади з метою допомоги громадянам у вирішенні їх проблем.  На прийомі громадян були присутні депутати Вільчанської селищної ради та спеціалісти районних служб.

До голови районної ради звернувся житель селища по земельному питанню.

Вислухавши причини звернення, Анатолій Степанець надав поради щодо ефективного вирішення ситуації, та зауважив, що питання повинно бути вирішено згідно чинного законодавства, а також порекомендував профільних спеціалістів, які зможуть допомогти. Це звернення голова районної ради взяв під особистий контроль.

Детальніше...

 

3 квітня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХV сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Графік проведення богослужінь та освячення пасок у м.Вовчанськ та населених пунктах району 7-8 квітня 2018 р.

02.04.2018

ВОВЧАНСЬК

Настоятель Свято-Жено-Мироносицького храму, протоієрей Іван (Остапович)

7 квітня («Великая суббота»)

7:00 – літургія Святителя Василия Великого,

12:00 – освячення пасок у храмі Успение Пресвятой Богородици, по вул.Чкалова,

12:30 – освячення (Вовчанські Хутора),

13:30 – освячення (Гатище), 14:00 – освячення (Огірцеве), 17:00 – освячення (площа Колокольцова), 23:30 – полунощниця у Храмі, 24:00 – Пасхальна Божественна Літургія.

Детальніше...

 

Медична реформа діє !

02.04.2018

З 1 квітня 2018 року почнеться укладання декларацій між пацієнтом і сімейним лікарем. Пацієнти укладають  декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали. За інформацією щодо вибору сімейного лікаря Ви можете звернутися до фельдшерського пункту або амбулаторії загальної-практики сімейної медицини КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району», де в інформаційних куточках розмішена детальна інформація про кожного працюючого сімейного лікаря; медичні працівники нададуть всю необхідну додаткову інформацію. Декларація підписується безстроково. Якщо пацієнту не сподобалося обслуговування у лікаря, він у будь який час може укласти  угоду з іншим лікарем.

Необхідна інформація та документи для заповнення Декларації:

Детальніше...

 

Я маю право

30.03.2018

У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» Міністерство юстиції інформує…

ЯМП! «Виконання рішення суду: памятка для боржника»
ЯМП! «Виконання рішення суду: памятка для стягувача»


 

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 52 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!