Шана тим, хто врятував людство від техногенного лиха.

14.12.2017

14 грудня в районному будинку культури відбулися урочисті  збори  з  нагоди  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в яких взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник.

Детальніше...

 

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2017

Щорічно в Україні 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день ми вшановуємо мужніх людей, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам’яттю тих, хто пішов за межу вічності.

Дозвольте висловити Вам велику вдячність за Ваш героїзм та самовідданість. Адже ціною власного життя та здоров'я, без вагань та роздумів, Ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС бажаю  Вам і Вашим близьким міцного здоров'я, щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей, благополуччя та довгих років життя!

Голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

Відбулася зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

12.12.2017

 

12 грудня відбулося засідання круглого столу, в якому взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, начальники управлінь райдержадміністрації та керівники служб району.

У ході засідання круглого столу учасники вирішували проблемні питання та зводили плани на наступний рік.


 

Катерина Долина визнана кращим сільським головою в обласному конкурсу

08.12.2017

7 грудня у Будинку рад під час урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні було підбито підсумки обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» у 2017 році.

У номінації «Кращий  сільський голова» переможцем стала Катерина Долина Рубіжненський сільський голова Вовчанського району. Диплом та грошову премію переможцю вручив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Детальніше...

 

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2017

Шановні посадові особи та працівники

органів місцевого самоврядування,

голови територіальних громад,

депутати рад всіх рівнів

щиро вітаю Вас із професійним святом -

Днем місцевого самоврядування!!!

Місцеве самоврядування – один з найважливіших елементів демократичного суспільства, сучасної європейської держави. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Тож нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя громад.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Вовчанського району. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, витримки, оптимізму. Нехай розуміння і підтримка ваших громад завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради              А.В.Степанець


 

Відзначення Дня місцевого самоврядування

06.12.2017

На передодні свята Дня місцевого самоврядування 6 грудня голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник провели урочистий прийом, на який були запрошені ветерани, що пропрацювали понад 20 років в органах місцевого самоврядування. Керівники району подякували  присутнім за багаторічну працю, за те що віддали багато сил та здоров’я, розум і талант для вирішення нагальних проблем, за бажання бачити наш район красивим, затишним  та комфортним.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

05.12.2017

5 грудня відбувся святковий захід з нагоди Дня Збройних Сил України. У заході взяли участь воїни АТО, особовий склад Вовчанського райвійськкомату, працівники районного відділу головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці прикордонних військ.

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання ХХ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

30.11.2017

30 листопада відбулося пленарне засідання ХХ сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

До відома депутатів всіх рівнів, голів сільських, селищних рад

28.11.2017

В межах інформаційної кампанії у 2017 році Національним агентством на основі нової редакції методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в кожній з областей України проводяться семінари-тренінги для широких кіл зацікавлених осіб, а також спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів; треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень, для депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Онлайн-курс розпочнеться 09.12.2017. Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NАZК+С0I101+2017 ТЗ/аbout або gоо.gl/lМfYnТ) та зареєструватися на вказаний курс.


 

Теплі проекти реалізовано на Вовчанщині

28.11.2017

28 листопада на Вовчанщині відбулося відкриття чотирьох міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заході взяли участь депутат Харківської обласної ради Віктор Звєрєв, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, керівник апарату Вовчанської районної державної адміністрації Світлана Гайворонська, голови та мешканці громад.

Детальніше...

 

Вшанування пам’яті жертв голодомору

24.11.2016

24 листопада в місті Вовчанську відбулася траурна хода з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні 1932-1933 років.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 79 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!