Шановні жителі Вовчанського району!

21.11.2018

Президентом України підписано Указ про відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Революція гідності не втрачатиме своєї значущості та актуальності, адже саме завдячуючи їй, відбулося осмислення здобутого історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність. Народ, який обрав європейське майбутнє, вийшов захищати та відстоювати свій вибір.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради                                 А.В.Степанець


 

Відбулося засідання позачергової сесії Вовчанської районної ради

20.11.2018

20 листопада 2018 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулася ХХXІ позачергова сесія Вовчанської районної ради VІI скликання. В засіданні взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник.

Детальніше...

 

Презентація трьох реалізованих міні-проектів у Рубіжненській громаді

20.11.2018

19 листопада 2018 року в селі Верхній Салтів відбулася презентація успішно реалізованих міні–проектів, а саме переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»: «Назустріч  людям» та «Створення на базі Історико-археологічного музею Верхній Салтів цілорічного центру подієвого історико-археологічного туризму, з відповідними умовами збереження колекцій, для розвитку народних промислів та залучення місцевого населення до надання туристичних послуг», а також переможця районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» «Пізнавати тут і зараз (Забезпечення матеріальної бази для самостійного проведення інтерактивних сучасних екскурсій та святкових заходів на базі КЗ "Історико - архіологічний музей - заповідник "Верхній Салтів».

Детальніше...

 

Привітання до Дня працівників сільського господарства

16.11.2018

Шановні працівники сільського господарства району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників сільського господарства!

Сільськогосподарська праця споконвіку була і буде основою нашого життя, адже завдяки праці робітників сільського господарства забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашого району та держави в цілому.

Сільськогосподарська праця завжди вважалось однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати.

Велика вам вдячність, землероби, тваринники – всі ті, хто має високе і святе покликання – вирощувати хліб і до хліба, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець!

Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя.

З повагою, голова Вовчанської районної ради             А.В.Степанець


 

15 листопада 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХІІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

15 листопада 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного дня студента

15.11.2018

15 листопада голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутат Харківської обласної ради Олександр Антоненко з нагоди Міжнародного дня студента урочисто привітали студентів Вовчанського технікуму, медичного коледжу, Старосалтівського професійного аграрного ліцею.

Детальніше...

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!"

14.11.2018

Програма «Я МАЮ ПРАВО!»

1. Випуск 1 Телепрограма «Я МАЮ ПРАВО!» Тема Аліменти

https://www.youtube.com/watch?v=rBpBvnonDN4

2. Випуск 2. Телепрограма "Я МАЮ ПРАВО!". Тема: Визнання батьківства

https://www.youtube.com/watch?v=Lv3rHEasQFg&t=3s

3. Випуск 3. Телепрограма "Я МАЮ ПРАВО!". Тема: Домашнє насильство

https://www.youtube.com/watch?v=rEc4vzt2uzE&t=61s

Детальніше...

 

Бугаївській школі – 100 років.

12.11.2018

09 листопада 2018 року Бугаївська школа святкувала 100-річчя від дня заснування. Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались. А дехто спочатку навчився сам, а згодом навчав наступні покоління... І так за днями дні, за роками роки. Школа - це не тільки стіни. Насамперед, це - дух, пам'ять, традиції, наступність поколінь.

Бугаївська загальноосвітня школа радо зустрічала гостей, випускників, ветеранів педагогічної праці та всіх бажаючих, котрі розділили радість із нагоди святкування вікового ювілею закладу.

До школи, із щирими побажаннями, завітали голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Л.В.Воловик, народний депутат України Д.О.Шенцев, депутат обласної ради О.М.Супрун.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2018

09 листопада 2018 року з професійним святом вітали людей, які несуть радість та любов до співу, танцю, слова та життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями - працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М.Гордієнко, працівники районних закладів культури, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва, гості свята.

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець привітав усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва району з їхнім професійним святом та всіх, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу. Керівник району наголосив, що працівники культури району стоять на сторожі культурних здобутків та традицій, вносять яскравий та неповторний внесок у життя вовчан. Подякував за те, що діляться часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують красу мистецтва. Він побажав творчим людям міцного здоров’я, нових творчих здобутків, добробуту, злагоди, миру.

Детальніше...

 

Нарада з головами територіальних громад

09.11.2018

09 листопада відбулася нарада з головами територіальних громад району, яку провів голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець. В нараді взяла участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М.Гордієнко.

На нараді обговорювалися питання формування бюджету на 2019 рік, Програми соціально-економічного розвитку громад та ряд інших питань.


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 42 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!