ПІДТРИМКА РАЙОННИХ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

23.03.2020

В умовах здійснення карантинних заходів, направлених на запобігання поширенню на території Вовчанського району коронавірусу COVID-19, Вовчанською районною радою разом з Вовчанською районною держадміністрацією проведено роботу щодо підготовки закладів охорони здоров’я району до адекватного реагування на можливий перебіг подій, пов’язаних з епідемією. Зокрема, для вжиття заходів з попередження поширення коронавірусу COVID-19 на території нашого району на виконання Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки з районного бюджету рішенням сесії, яка відбулася 19 березня 2020 року, було виділено 950,0 тис.грн. дані кошти будуть направлені на придбання засобів індивідуального захисту (захисні костюми багаторазового та одноразового використання, респіратори, маски медичні, захисні окуляри), дезінфікуючі засоби, дезапаратура (оприскувачі, відра), швидкий тест VivaDlagTMCOVID-19IgVID, паливно-мастильні матеріали.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ !

23.03.2020

Протокол №7 позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 21 березня 2020 року

 

ДО УВАГИ !

19.03.2020

У зв’язку з введенням на території України карантинних заходів, а також на підставі рішень протоколу №6 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 17 березня 2020 року та протоколу №4 позачергового засідання  районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вовчанського району від 17 березня 2020 року з метою запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID -19:

1. Тимчасово, до 03 квітня 2020 року обмежено доступ до адміністративної будівлі, в якій розміщена Вовчанська районна рада, усіх відвідувачів, крім підпорядкованих працівників.

2. Усі документи, в тому числі матеріали на участь у районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», приймаються тільки дистанційно, з подальшим підтвердженням на паперових носіях (після закінчення карантину), на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або  поштою за адресою: 62504, Харківська область, Вовчанський район, м. Вовчанськ, вул. Соборна 73.

3. Номер контактного телефону:   (057241) 4 - 27 - 80


 

 

 

Сесія Вовчанської районної ради

19.03.2020

19 березня 2020 року відбулась ХLІV сесія Вовчанської районної ради VII скликання під головуванням Анатолія Степанця - голови Вовчанської районної ради. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. На сесії депутати заслухали та затвердили звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району та делеговані Вовчанською районною радою повноважень за 2019 рік.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ !

18.03.2020

Протокол №6 позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 17 березня 2020 року

Протокол №4 позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС від 17 березня 2020 року

 

Засідання постійних депутатських комісій

17.03.2020

17 березня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося спільне засідання депутатської комісії з питань бюджету і депутатської комісії з питань комунальної власності та комунального господарства районної ради. У роботі засідання взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник. Під час засідання депутатами було розглянуто ряд важливих проектів рішень, винесених на чергову сесію районної ради. Члени постійних депутатських комісій розглянули наступні питання: затвердження звіту голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району та делегованих Вовчанською районною радою повноважень за 2019 рік; про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району житлового будинку, придбаного для дитячого будинку сімейного типу за адресою: вул.Короленко, буд.21а, м.Вовчанськ, та затвердження акту приймання-передачі.

Детальніше...

 

УВАГА! Початок проведення районного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2020 рік з 18 березня 2020 року!

16.03.2020

 

З 18 березня 2020 року розпочнеться прийом та реєстрація заявок на участь в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2020 рік.

До участі в конкурсі запрошуються  три категорії учасників:

- перша категорія учасників - ініціативні групи громадян, квартальні, вуличні та будинкові  комітети.

Дана категорія учасників приймає участь в конкурсі в номінації благоустрій території громад (озеленення, облаштування дитячих ігрових, спортивних майданчиків, зон відпочинку, упорядкування територій та зон санітарної охорони джерел питного водопостачання, облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів та інші заходи).

- друга та третя категорія учасників - громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети(ради), ініціативні групи громадян та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (далі – ОСББ), що зареєстровані згідно з чинним законодавством України.

Детальніше...

 

Відбулася нарада з організації у 2020 році конкурсу міні-проектів «Розбудуємо громаду разом»

13.03.2020

 

13 березня 2020 року за участю голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». На засіданні було розглянуто питання щодо проведення в 2020 році  районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» та затверджено план його проведення. Основною метою конкурсу є підвищення активності територіальних громад та органів місцевого самоврядування у розв’язанні актуальних проблем розвитку територій, об'єднання ресурсів органів місцевого самоврядування і громадськості для вирішення соціально значимих проблем територіальних громад району.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

13.03.2020

13 березня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. У роботі засідання взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник. Під час засідання депутатами було розглянуто ряд важливих проектів рішень, винесених на чергову сесію районної ради. Члени постійних депутатських комісій розглянули наступні питання: затвердження звіту голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району та делегованих Вовчанською районною радою повноважень за 2019 рік; про призначення стипендії "Обдарованість" для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам Вовчанського району в 2020 році; про хід виконання районних програм (Програми енергозбереження Вовчанського району на 2016-2020 роки, Програми розвитку физичної культури і спорту у Вовчанському районі на 2019-2023 роки, Програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району на 2018-2020 роки, Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову службу у Вовчанському районі) та обговорили проекти рішень про внесення змін до районного бюджету Вовчанського району на 2020 рік та деяких районних програм.

 

Детальніше...

 

Відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендій «Обдарованість»

10.03.2020

10 березня 2020 року під головуванням керуючого справами Вовчанської районної ради Сергія Круподері, голови комісії, відбулося засідання експертної комісії з питань призначення стипендії голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради учням та одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам відповідно до Положення районної програми "Освіта Вовчанщини на 2020-2022 роки". У засіданні взяли участь керівники підрозділів Вовчанської районної державної адміністрації та представники освітніх закладів, які входять до складу експертої комісії.

Детальніше...

 

Вітання з Міжнародним жіночим днем

06.03.2020

ШАНОВНІ  ЖІНКИ  ВОВЧАНЩИНИ!

Напередодні першого весняного свята - Міжнародного жіночого дня прийміть найщиріші вітання!

Це свято - для Вас, чарівних, ніжних, тендітних, лагідних та привітних. Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню  продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіноча любов і турбота супроводжує нас все життя. І якщо краса порятує світ, то це буде - Ваша краса! 
У цей святковий день бажаю всім жінкам міцного здоров'я, щастя, кохання та добробуту. Нехай виконуються всі Ваші побажання, адже бажання кожної жінки – це закон.
Ми, чоловіки, уклінно дякуємо усім Вам за підтримку, надійну опору, готовність стати пліч-о-пліч і у сімейному, і у суспільному житті. Ви слугуєте прикладом відповідального ставлення до справи, створюєте духовні і матеріальні блага, виконуючи свої обов'язки як працівники, громадські активісти, волонтери,  доброчинці, які роблять наше життя кращим.
Бажаю усім миру, добра і сонячного тепла, адже саме Ви цього варті!

З повагою голова Вовчанської районної ради                                      Анатолій Степанець 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!