Привітання до Дня Збройних сил України

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники України!

Сьогодні, відзначаючи свято - День Збрoйних сил України, ми з  вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України.

Бойові традиції української армії формувалися з далеких часів. І сьогодні   солдати  та  офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, відстоюючи  суверенітет і незалежність України!

Бажаю всім військовослужбовцям  злагоди, богатирського здоров’я,  надійного родинного тилу, щастя та добра, звершення всіх мрій і побажань!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради                        А.В.Степанець


 

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні

05.12.2018

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

05 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування в районному будинку культури відбулись урочисті збори, в яких взяли участь депутати районного та місцевих рівнів, представники місцевої влади, голови територіальних громад та працівники місцевих рад, ветерани органів місцевого самоврядування та гості свята.

Зі щирими словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернувся голова районної ради Анатолій Степанець та побажав міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань, щоб сьогоднішній день додав сил та наснаги на добрі справи, щоб поруч були надійні помічники та однодумці.

Детальніше...

 

Засідання конкурсного комітету

05.12.2018

04 грудня 2018 року під головуванням керівників району співголів конкурсного комітету Степанця А.В. та Мірошника В.М. відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

На засіданні підведено підсумки реалізації міні-проектів, реалізованих в рамках районного конкурсу в 2018 році та розглянуто лист голови Вовчанської  міської ради Шевченко В.С. щодо подовження терміну реалізації міні-проекту «Лаунж зона - «Топольки» (облаштування зони відпочинку біля річки Вовча по вулиці Металіста міста Вовчанська). По закінченню засідання були прийняті відповідні рішення.


 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

05.12.2018

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Відповідно до закону “Про попередження насильства в сім’ї” насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного характеру одного члена сім'ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують права і свободи члена родини як людини та громадянина, завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров'ю.

Детальніше...

 

Роз’яснення щодо порядку надання житлових субсидій домогосподарству, до складу якого входять особи, що перебували за кордоном більше 60 днів

03.12.2018

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841 « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 ( у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року № 329)  (далі Положення), якими надано можливість комісіям приймати рішення щодо призначення житлової субсидії домогосподарству, до складу якого входять особи, що перебувають за кордоном більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, якщо такими  особами підтверджено легалізованими в Україні документами набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення.

Детальніше...

 

У В А Г А ! ! !

27.11.2018

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Детальніше...

 

В селищі Білий Колодязь презентовано реалізований міні-проект районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом»

26.11.2018

26 листопада 2018 року в селищі Білий Колодязь відбулася презентація міні-проекту "Турбота про дітей" (облаштування огорожі пришкільної території Білоколодязького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області), реалізованого в рамках районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

В урочистих заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, Білоколодязький селищний голова Володимир Сердечний, начальник відділу освіти Вовчанської РДА Андрій Бережний, члени ініціативної групи та громадськість.

Детальніше...

 

В селі Пільна презентовано міні-проект обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

23.11.2018

23 листопада 2018 року  в селі Пільна  відбулося  відкриття  міні-проекту, реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заходах прийняли участь депутат Харківської обласної ради Олег Супрун, Пільнянський сільський голова Ольга Комих, депутати сільської ради, члени сільського комітету та громадськість.

Детальніше...

 

Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні

23.11.2018

23 листопада відбулася траурна хода до Дня пам’яті жертв голодомору  в Україні 1932-1933 років.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Гордієнко Н.М., працівники райдержадміністрації, районної ради, громадськість, представники трудових колективів, молодь.

Детальніше...

 

Турбота про дітей – перш за все!

22.11.2018

В дитячих садках міста Вовчанська 22 листопада 2018 року   відбулося урочисте відкриття трьох міні-проектів, переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»:

«Здорова дитина – щаслива родина» (оснащення необхідним обладнанням для занять з фізичної культури спортивної зали та придбання вуличних ігрових елементів для Вовчанського ДНЗ  (ясел-садка) №2);

«Мій садок - моя фортеця!» (благоустрій території та встановлення захисного огородження навколо території дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №2 Вовчанської міської ради);

«Здоров'я нації в наших руках» (оснащення спортивного майданчика якісним спортивним та дитячим ігровим обладнанням, встановлення огорожі частково навколо закладу Вовчанського ДНЗ (дитячий садок) №2).

Участь в урочистих заходах взяли голова районної ради Анатолій Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, працівники дошкільних навчальних закладів та громадськість.

Детальніше...

 

Відбулася урочисто-траурна хода з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи

21.11.2018

21 листопада в місті Вовчанську відбулася урочисто-траурна хода з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи.

В покладанні квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО на сході України взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Гордієнко Н.М., працівники райдержадміністрації, районної ради, ветерани війни та праці, громадськість,  молодь.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 31 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!