Засідання постійних депутатських комісій

08.02.2018

8 лютого відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань комунальної власності та комунального господарства, з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

Детальніше...

 

З ЛЮТОГО «ДОСТУПНИХ ЛІКІВ» СТАНЕ БІЛЬШЕ

08.02.2018

Уряд розширив програму «Доступні ліки», за якою можна отримати препарати від хронічних захворювань в аптеці за рецептом безкоштовно або з незначною доплатою. З лютого 2018 року перелік препаратів, що входять до програми, збільшився на 20%.

В оновленому переліку 239 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, які застосовуються для амбулаторного лікування (раніше до програми були включені 198 препаратів). Стало більше на 24 препарати від серцево-судинних захворювань, на 14 - від діабету ІІ типу, на 3 – від бронхіальної астми.

До програми включені препарати 48 виробників: 30 іноземних та 18 українських.

47 препаратів можна отримати безкоштовно

Детальніше...

 

ЧУГУЇВСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

08.02.2018

 

ІНФОРМАЦІЯ в порядку ст. 6 Закону України «Про прокуратуру»


 

Збори депутатів всіх рівнів

02.02.2018

2 лютого відбулися збори депутатів всіх рівнів, під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В. Степанця. На зборах були присутні перший заступник голови Харківської обласної ради Коваленко В.М., депутати обласної ради: Звєрєв В.О., Антоненко О.А., голова Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М., радник з питань регіонального розвитку Харківського відокремленого підрозділу УСТАНОВИ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» Родченко В.Б., депутати районної, селищної та сільських рад, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів РДА, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Детальніше...

 

Нарада з головами територіальних громад

31.01.2018

31 січня відбулася нарада з головами територіальних громад під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця. В нараді взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М.Мірошник.

Детальніше...

 

До уваги депутатів!

31.01.2018

Розпочався черговий етап е-декларування!

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Акцентуємо увагу на тому, що необхідно зробити декларанту.

Детальніше...

 

З 1 січня 2018 року змінюються соціальні нормативи на електропостачання, в межах яких надаються пільги та субсидії

26.01.18

Соціальні норми, у межах яких призначаються субсидії та нараховуються пільги з оплати житлово-комунальних послуг затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2017 №409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування". 
З 1 січня 2018 року змінені соціальні нормативи споживання ектропостачання щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, а саме: 
- для житлових приміщень (будинків), крім тих, що зазначені нижче - 70 кВт•г на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 190 кВт•г на місяць; 
- для житлових приміщень (будинків), не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100 кВт•г на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 220кВт•г на місяць;

Детальніше...

 

Вовчанський відділ поліції інформує

24.01.2018

Про стан забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району у січні-грудні 2017 року


Аналітична довідка


 

Відзначення Дня Соборності України

22.01.2018

22 січня відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів з нагоди Дня Соборності України 99-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, 100-ї річниці прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради та Дня пам’яті Героїв Крут. В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, працівники  районної ради, райдержадміністрації, ветерани війни та праці, громадськість, молодь.

Детальніше...

 

22 січня – День Соборності України

22.01.2018

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, бажання українського народу об`єднатися заради спільного благополуччя та світлого майбутнього.  Ідея соборності українських земель набула державного статусу, надала завершеної форми самостійній українській державі.

Нехай це свято додає нам сил у розбудові нашої держави та квітучого і дорогого нашому серцю Вовчанського краю, щоб в них завжди панували мир  і людська взаємоповага, висока духовність і культура.

Вітаю Вас, дорогі земляки, із днем Соборності України. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою,

голова Вовчанської районної ради               А.В.Степанець


 

18 січня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХІІІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 93 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!