Вовчанськ святкує

21.08.2017

19 серпня Вовчанськ святкував 343-річницю заснування міста. В урочистостях взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який привітав жителів та гостей міста зі святом, побажав їм міцного здоров’я, любові, миру, добра, достатку, родинного тепла та щасливої життєвої долі, а місту подальшого розвитку і процвітання.

Детальніше...

 

Шановні вовчани та гості міста!

18.08.2017

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування

Дня міста Вовчанська!

Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Вовчанськ. Рідне місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Усі досягнення, якими багатий Вовчанськ, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з вас, шановні вовчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  райцентру, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто, заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх вовчан з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання, а серед жителів міста панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З повагою,

голова районної ради                            А.В.Степанець


 

Відбулася нарада з головами територіальних громад району.

11.08.2017

11 серпня відбулася нарада-семінар з головами територіальних громад Вовчанського району, яку провела заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В.

Детальніше...

 

Святкує Рубіжненська громада

07.08.2017

В селі Рубіжне 5 серпня відбулося святкування 357-ї річниці з дня заснування с. Рубіжне. З вітальним словом до мешканців громади звернулась голова громади Долина К.В. та щиро подякувала усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

Детальніше...

 

Рубіжненська громада, перша у районі, презентувала міні-проект у рамках обласного конкурсу разом в майбутнє

07.08.2017

У рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» у с.  Рубіжне  5 серпня відбулося відкриття, першого у Вовчанському районі, успішно реалізованого міні-проекту «Затишний сільський осередок (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі в сільській бібліотеці)».


Детальніше...

 

Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

03.08.2017

2 серпня у Вовчанському районі в смт. Старий Салтів відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови обласної ради. У роботі загальних зборів Асоціації взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В., члени Правління Асоціації, депутати обласної ради, голови районних рад та голови об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 

Відбулося пленарне засідання чергової ХVІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

20.07.2017

 

20 липня відбулося пленарне засідання  ХVІІ сесії Вовчанської районної ради  VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

До уваги мешканців Вовчанського району !

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

19.07.2017

У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних націй було проголошено 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми та зазначено, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Боротьба з торгівлею людьми визнана одним із пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.

У 2016 році Міністерство соціальної політики України анонсувало початок підготовки Стратегії інформаційної політики в сфері протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми, забезпечення жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей. Одним із завдань цієї Стратегії і формування розуміння того, що людська гідність, права людини є найвищою цінністю, а також попередження та формування нетерпимої поведінки, нульової толерантності до будь-яких форм експлуатації людини.

Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

18.07.2017

18 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету; комунальної власності та комунального господарства.

Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

14.07.2017

14 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань та з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

Детальніше...

 

Громадська комісія розглянула кандидатури на присвоєння звання "Почесний громадянин Вовчанського району"

13.07.2017

13 липня відбулося засідання громадської комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району». У засіданні взяв участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 57 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!