Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Засідання сесії районної ради

05.09.2018

5 вересня відбулося пленарне засідання ХХІX (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, секретаріат районної ради, представники засобів масової інформації.

Детальніше...

 

Свято Першого дзвоника

03.09.2018

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Усі дороги цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди знаменує  відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим цей рік буде для першокласників, адже  в Україні стартує реформа Нової української школи, яка передбачає навчання за новою програмою та у сучасному новому освітньому просторі, що значно  мотивує дітей на навчання.

3 вересня в навчальних закладах району пройшли заходи з нагоди Дня знань та свята Першого дзвоника.

Голова районної ради Анатолій Степанець відвідав урочистості з нагоди Дня знань та свята Першого дзвоника, що пройшли в ліцеї №1. Посадовець привітав учнів із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань, який є початком наполегливої праці та надійним кроком у світ пізнання та побажав усім успішного навчального року, благодатного та щедрого на нові здобутки, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів.

Детальніше...

 

31 серпня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХІX (позачергової) сесії VІІ скликання»

 

 

Детальніше...

 

Святкова вечірня прoграма з нагоди 27-річниці Дня незалежності України

В святковій вечірній програмі з нагоди 27-річниці Дня незалежності України взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, народний депутат України Д.О.Шенцев, голова правління ПАТ «Вовчанський агрегатний завод», депутат Харківської обласної ради, почесний громадянин Вовчанського району О.А.Антоненко, які привітали присутніх зі святом.

 

Детальніше...

 

«Я живу тобою, Україно»

Зранку 24 серпня у Вовчанську як, і по всій Державі, відбулися офіційні урочистості з нагоди святкування Дня Незалежності України.  В заходах взяли участь голова районної ради Анатолій Вікторович  Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Миколайович Мірошник, представники районних громадських організацій, трудові колективи установ та організацій,  молодь.

Детальніше...

 

День народження святкує Нова Олександрівка

Двадцять третього серпня у Новій Олександрівці святкували День громади. Те, як підготувалися до цього дня всі мешканці громади, яскраво свідчить -  живуть і працюють вони як єдина родина, мета якої – зробити рідний край ще красивішим та затишнішим.

На чудово прибраному і підготовленому мальовничому майданчику гостей свята, а серед них були перших заступник голови райдержадміністрації Л.Воловик, керуючий справами районної ради С.Круподеря, народний депутат України Д.Шенцев, почесний громадянин Вовчанського району, депутат районної ради В.Пієв, керівники сусідніх громад району В.Сердечний, С.Бондаренко, Н.Морозова  та С.Хоменко, зустрічали експозиції, які до свята готували всі вулиці Нової Олександрівки, а також мешканці Лозового. Тут було все – і вироби народних умільців, і витвори майстрів кулінарного мистецтва, які своїми смачними ароматами так і намагалися збити учасників свята з офіційного настрою. А без нього ж ніяк. Адже  всі, хто зібрався біля імпровізованої сцени, чекали на слова привітань від гостей  і на подарунки від них. І гості з такими привітаннями не забарилися.

 

Детальніше...

 

Святкуємо день визволення Рубіжного

Поряд з  Рубіжним  є мальовнича гора, щедро вкрита деревами та кущами, з якої все село можна бачити як на долоні. Ця  природна краса  у військових картах минулої війни називалася висота 170. Тут у далекому 1942 році, коли на село наступали наші війська, загарбники розташували укріплений плацдарм з якого вели нищівний вогонь. У ті дні на підступах до села загинуло більше десяти тисяч наших солдат і офіцерів. І це тоді, коли за визволення всіх інших населених пунктів  Вовчанського району загинуло 11 тисяч бійців. Лише порівнявши ці дві цифри можна уявити, які запеклі бої точилися тут.

Пам’ять про всіх загиблих визволителів мешканці Рубіжного свято бережуть  і  з покоління в покоління передають розповіді про те, якою дорогою ціною дісталося мальовничому селу звільнення від загарбників.

Двадцять третього серпня черговим проявом такої пошани і поваги до подвигу солдат минулої війни став урочисто-траурний мітинг  з нагоди 75-ї річниці визволення села. Серед тих, хто прийшов вклонитися пам’яті  полеглих були народний депутат України Д.Шенцев, Почесний громадянин Вовчанського району, депутат районної ради В.Пієв, завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації М.Лєсніков, делегація  районної організації ветеранів, учні місцевої школи, представники громадськості та  мешканці громади старшого покоління. Почесним гостем серед  ветеранів був  Василь Харитонович Мамоненко, нині єдиний з живих у громаді учасників бойових дій.

На урочисто-траурному мітингу, який відкрила голова громади К.Долина, з привітаннями виступили голова місцевої ветеранської організації Г.Харківщенко. Свої привітання з нагоди 75-річниці визволення Рубіжного передав громаді і голова райдержадміністрації В.Мірошник. Його на мітингу зачитав М.Лєсніков. Він також зачитав привітання від губернатора області Ю.Світличної  з нагоди державних свят –Дня Прапора, Дня Незалежності України, а також 75-ї річниці звільнення Харкова і області від загарбників. Мешканців громади привітали також народний депутат України Д.Шенцев, депутат районної ради В.Пієв, голова районної організації ветеранів В.Триньова. На мітингу з літературно-художньою композицією виступили  учні місцевої школи.

Учасники мітингу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували подвиг воїнів-визволителів, а настоятель місцевого храму отець  Ігор  відслужив поминальний молебень.

Також гості після мітингу відвідали Верхньо-Салтівський  історико-археологічному музей–заповідник де ознайомився з ходом ремонту, що тут здійснюється в рамках реалізації двох виграних музеєм міні-проектів. Завідувач сектору культури та туризму М.Лєсніков та директор музею Л.Письменюк детально розповіли гостям про те, які зміни на краще чекають музей, а також ознайомили з експозицією у якій представлено старожитності часів, коли на цих землях жили племена аланів.

 

23 серпня об 11.30 відбувся урочистий прийом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника

23 серпня відбувся урочистий прийом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з представниками колективів організацій,  підприємств, установ району з нагоди Дня Державного прапору України, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Детальніше...

 

23 серпня у м. Вовчанську відбулися святкові заходи присвячені Дню Державного Прапору України.

23 серпня у м. Вовчанську відбулися святкові заходи присвячені Дню Державного Прапору України. Розпочалися святкові заходи урочистою ходою Єдності з пронесенням найбільшого в районі рухомого прапора України вулицею Соборна міста Вовчанська.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович  Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Миколайович Мірошник, представники районних громадських організацій, трудові колективи установ та організацій,  молодь.

Детальніше...

 

Вітання голови Вовчанскої районної ради з Днем незалежності України та Днем державного прапора України!

Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаю Вас із найбільшим святом нашої держави – Днем Незалежності України, а також Днем Державного Прапора України!

Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея. До цієї славетної дати йшло багато поколінь наших предків, які відважно та невтомно боролися за самостійну державу та її майбутнє. На жаль і сьогодні доводиться нам відстоювати  суверенітет, цілісність території, інтереси рідної країни. Маємо гідно пережити ці важкі часи і в єднанні, ціною спільних надзусиль захистити Незалежність, наше право бути повноцінними господарями на своїй українській землі.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

Нехай ці свята наповнять ваші серця гордістю за нашу державу, вселять надію на краще майбутнє, додадуть сили і наснаги у досягненні великої мети – розквіту нашої Батьківщини.

Від себе особисто та  від усього депутатського корпусу районної ради зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожному домі!

Зі святом вас!

З повагою,

Голова районної ради                                                                                              А.В.Степанець

 

УВАГА! Початок проведення обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на 2019 рік з 1 вересня 2018 року!

Вовчанська районна рада повідомляє, що Конкурсним комітетом обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» прийнято  рішення про початок проведення Конкурсу на 2019 рік з 1 вересня 2018 року.

Реєстрація проектів на он-лайн платформі офіційного сайту Харківської обласної ради розпочнеться з 1 вересня 2018 року і буде здійснюватися до 17 години 31 жовтня 2018 року. Конкурс буде проведений відповідно до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VII (зі змінами).

План проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018-2019 роках розміщений на сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти».

Крім того, бажаючим взяти участь у Конкурсі, фахівці районної ради надають методичну та консультативну допомогу по складанню та оформленню пакету документів для участі у Конкурсі.

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 76 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!