Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Свято рятівників району

17.09.2018

17 вересня відзначається професійне свято – День рятівника. У житті надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. І в цих складних ситуаціях є люди, які професійно приходять на допомогу. Це працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, які займаються захистом життя громадян, ліквідацією і попередженням наслідків техногенних катастроф.

З нагоди свята рятувальників нашого району з професійним святом привітали голова районної ради А.В.Степанець, заступник голови районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко.

Детальніше...

 

Свято селища Білий Колодязь

17.09.2018

День селища - особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє селище,  тих людей,чиєю працею воно створювалось. Так, минулої суботи, 15 вересня - День селища – провели мешканці Білого Колодязя.

В святкових заходах взяли участь голова районної ради Анатолій Степанець,  голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, народний депутат України Дмитро Шенцев, голови громад району.

Детальніше...

 

Вітання голови районної ради з Днем рятівника!

17.09.2018

Щиро вітаю всіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Вовчанського району з професійним святом – Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей, сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу.

Бажаю всім вам бадьорості духу, здоров’я, благополуччя, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.

Голова Вовчанської районної ради                                А.В.Степанець


 

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня працівника лісу!

Ліс – справжній, живий скарб, легені нашої землі. Ліс – неоціненне багатство нашого краю, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне  та  екологічне значення. Охорона лісу – високе  покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство краю, забезпечувати екологічну безпеку людей, гармонійну взаємодію суспільства і природи. Саме від Вашої професійної, самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання.

Бажаю Вам міцного здоров'я, мирного неба, невичерпної енергії, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

Свято «працівників лісу»

14.09.2018

Щороку, в третю неділю вересня, в Україні відзначається День працівників лісу. Саме з цієї нагоди, напередодні свята, 14 вересня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт, де вітали представників трудового колективу лісового господарства району з їх професійним святом.

З щирими словами вітання до усіх присутніх звернулися голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, народний депутат України Д.О. Шенцев, голови територіальних громад району, які щиро дякували «працівникам лісу» за їх віддану, нелегку, проте таку потрібну працю.

Детальніше...

 

Село Пільна презентує реалізований міні-проект

14.09.2018

14 вересня відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Автобуса чекаю - селом  любуюсь і від радощів співаю!», реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутат Харківської обласної ради Олег Супрун.

Детальніше...

 

Голова районної ради Анатолій Степанець взяв участь у засіданні постійних депутатських комісій та сесії Вовчанської міської ради.

11.09.2018

11 вересня 2018 року голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець взяв участь у засіданні постійних депутатських комісій та сесії Вовчанської міської ради.

Детальніше...

 

Нарада з головами територіальних громад

10.09.2018

10 вересня відбулася нарада з головами територіальних громад району, яку провів голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець.

На нараді було розглянуто питання щодо участі громад району в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018-2019 роках.

Зокрема, було розглянуто питання про організацію співробітництва громад в рамках реалізації спільного міні-проекту, що надасть змогу громадам району прийняти участь в обласному конкурсі з загальним обсягом фінансування міні-проекту до 1,5 млн. грн. 

Рубіжне святкує і вітає гостей

10.09.2018

9 вересня у Рубіжному святкували День Рубіжненської громади. Голова громади К.Долина щиро привітала всіх учасників святкування з днем села та запросила до слова гостей свята.

Вітаючи мешканців громади зі святом голова райдержадміністрації В.Мірошник, депутат обласної ради О.Супрун, депутат районної ради, почесний громадянин Вовчанського району В.Пієв та депутат районної ради В.Голубничий щиро подякували їм за зусилля спрямовані на розвиток громади, відзначивши при цьому що і районна, і обласна влада завжди готові сприяти і активно сприяють тому, щоб громада розвивалась.

Детальніше...

 

Хотімляни святкують день села

10.09.2018

Святкування Дня Хотімлі завжди викликає не аби яку зацікавленість і в місцевих мешканців, і в численних гостей, які з  особливим задоволенням завжди приїздять у це мальовниче і привітне село.

Багатим на гостей і різноманітні розваги було святкування Дня Хотімлі і нинішнього року.      08 вересня його мешканців приїхали привітати голова районної ради А.Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, голова Старосалтівської селищної ради Е.Коновалов, почесні громадяни Вовчанського району М.Бабічев та В.Пієв.

Детальніше...

 

На День села Юрченкове урочисто відкрили міні-проект обласного конкурсу "Разом в майбутнє"

10.09.2018

День села Юрченкове – це спільне свято, свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у селі назавжди.

Аби зберегти славні звичаї та традиції, примножити здобутки рідного села на радість дітям та внукам за доброю традицією 07 вересня громада села та численні гості весело відсвяткували чергову річницю народження села Юрченкове. Привітати громаду зі святом прийшли почесні гості депутат обласної ради, депутат районної ради, голови громад району.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 32 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!