Відбулося засідання постійних депутатських комісій

20.02.2019

20 лютого під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.

Детальніше...

 

Шановні земляки, дорогі співвітчизники!

20.02.2017

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму, вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

Вшануймо пам’ять тих Героїв, які віддали своє життя за людську гідність, щасливе майбутнє свого народу.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою, голова районної ради    А.В.Степанець


 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

19.02.2019

19 лютого, в ході підготовки до чергової сесії районної ради, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця.

Детальніше...

 

На Вовчанщині вшанували пам`ять воїнів-інтернаціоналістів, загиблих в Афганістані

15.02.2019

15 лютого з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. В заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, народний депутат України Дмитро Шенцев, працівники райдержадміністрації, районної та міської ради, воїни-інтернаціоналісти, ветерани війни та праці, громадськість, молодь.

Тисячам  наших земляків судилося пройти жорстоке пекло війни. Далеко від рідної землі вони з честю виконували свій інтернаціональний обов’язок, відстоювали справедливість, захищаючи мир і спокій.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих наших земляків, а також всіх загиблих на афганській війні та інших гарячих точках.

.

Детальніше...

 

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Дорогі земляки!

Прийміть щирі  вітання з 30-ю річницею виведення військ з Афганістану і Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

15 лютого - особливий день для нас усіх. 30 років тому відбулось виведення військ з Афганістану. З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі воїнів України, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.

Тінь афганської війни торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

Висловлюю глибоку повагу і вдячність воїнам-афганцям, хто з честю і гідністю пройшов смертельними дорогами Афганістану, іншим воїнам, які виконували свою непросту місію в інших країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Бажаю вам і вашим родинам добра, щастя, миру, достатку, міцного здоров’я, довгих років життя!

З повагою,

голова вовчанської районної ради                                  А.В.Степанець


 

ЧУГУЇВСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

14.02.2019

ІНФОРМАЦІЯ в порядку ст. 6 Закону України «Про прокуратуру»


 

З виступу Президента України П.О.Порошенка під час Всеукраїнського громадського форуму «Відкритий діалог»

12.02.2019

Відтепер курс України на членство в Європейському Союзі та НАТО закріплений в Конституції і має силу основного закону. Особливої ваги цьому рішенню надає кількість народних депутатів, які проголосували за ініціативу Президента.

Ідея закріпити в Конституції стратегічний курс на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору – логічний проміжний підсумок нашої державницької стратегії на зміцнення незалежності та возз’єднання з Європою, яку ми послідовно втілюємо в життя вже протягом п’яти років.

Україна та Євросоюз наблизилися один до одного як ніколи. А щодо НАТО, то жодна держава, яка не членом цієї організації, не має сьогодні таких близьких відносин з Альянсом, як ми.

Детальніше...

 

Сьогодні, чергову річницю звільнення від нацистських загарбників відзначає Вовчанщина

11.02.2019

11 лютого, з нагоди 76-ї річниці Дня визволення міста Вовчанська та частини Вовчанського району від нацистських загарбників, відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам. В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, працівники райдержадміністрації, районної та міської ради, ветерани війни та праці, учасники АТО, представники трудових колективів, громадськість, молодь.

Детальніше...

 

Відбулася нарада з головами територіальних громад району

05.02.2019

05 лютого 2019 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник провели нараду з головами сільських, селищних рад. В засіданні взяли участь відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів  райдержадміністрації.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

01.02.2019

Оплата праці

та забезпечення її мінімального розміру

Згідно зі статтями 7 та 8 Закону України від 23.11.2018 № 2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік» визначено розміри соціальних гарантій з 1 січня 2019 року, а саме: продовження...


 

31 січня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХXІV сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 16 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!