Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Засідання постійних депутатських комісій районної ради

10.10.2018

10 жовтня 2018 року, в ході підготовки до чергової сесії, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провела заступник голови районної ради Ольга Камінська.

Детальніше...

 

Засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів

05.10.2018

5 жовтня 2018 року за  участю  голови Вовчанської районної ради   Степанця А.В. та голови Вовчанської районної державної адміністрації Мірошника В.М. відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». На  засіданні  було  розглянуто  питання про  внесення  змін  до  Положення  про  порядок  проведення  районного  конкурсу  міні-проектів  розвитку  територіальних громад  «Розбудуємо  громаду  разом»  та  затверджено  План проведення районного конкурсу міні-проектів на 2019 рік.

Також  було розглянуто інформацію про хід реалізації міні-проектів, які стали переможцями даного конкурсу в 2018 року.

Детальніше...

 

Урочисті заходи до Дня працівників освіти

04.10.2018

Традиційно у першу неділю жовтня працівники освіти відзначатимуть професійне свято.

День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

04 жовтня з нагоди Дня працівників освіти в районному будинку культури урочисто відзначити професійне свято зібрались педагогічні працівники закладів освіти району, ветерани освітянської ниви, гості свята.

Детальніше...

 

Голова районної ради з робочою поїздкою відвідав Старосалтівську селищну раду

04.10.2018

03 жовтня  2018 року голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець з робочою поїздкою відвідав Старосалтівську селищну раду, під час якої зустрівся з головою селищної ради Коноваловим Е.П. та ознайомився з ходом ремонтних робіт у колишньому приміщенні Старосалтівської лікарні.

Як зазначив Е. Коновалов роботи по реконструкції приміщення лікарні розпочалися майже рік тому за кошти держбюджету та кошти селищної ради. За цей час їх витрачено майже 8 млн. грн.. Проведено утеплення приміщення, замінена система опалення, змонтована пожежна сигналізація та виконані інші роботи.

Детальніше...

 

Слобожанська ярмарка – справжнє свято для жителів Харківщини

01.10.2018

29-30 вересня в місті Харкові пройшла Велика Слобожанська ярмарка. На ярмарок, який проводиться вже 16-й рік поспіль, свою продукцію представили підприємства та  сільгосптоваровиробники  з усіх районів та міст області.

Достойно на цьому ярмарку було представлено і нашу Вовчанщину, делегацію якої очолили голова районної ради А.Степанець та голова райдержадміністрації В.Мірошник.

За багаторічною традицією після офіційного відкриття ярмарку пройшов огляд-презентація композицій представлених кожним районом області. Голова районної ради та голова районної державної адміністрації взяли участь в презентації нашого району на Великому Слобожанському ярмарку, зустріли почесних гостей та запросили їх відвідати яскравий виставковий павільйон Вовчанського району.

Детальніше...

 

День селища Вільча

01.10.2018

Кожен населений пункт Вовчанського району має свою назву, свою культуру, свою історію, видатних та працьовитих мешканців селища і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня селища.

29 вересня Вільчани святкували День селища.

Урочистості розпочалися із вітання теплими словами своїх земляків та гостей свята селищним головою Миколою Лірським. Також, з цією важливою подією  мешканців громади щиро вітали гості свята.

Серед почесних гостей, які цього дня завітали на свято, був голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який привітав мешканців громади та побажав селищу Вільча бути сильним та процвітаючим, а його мешканцям - щасливими і забезпеченими.

Детальніше...

 

День партизанської слави

21.09.2018

21 вересня 2018 року голова районної ради Анатолій Вікторович Степанець взяв участь в урочисто-траурній ході з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам з нагоди Дня партизанської слави.

Детальніше...

 

ПАМ’ЯТКА щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 (зі змінами)

19.09.2018

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили  дитину.

«Пакунок малюка» надається на кожну народжену дитину.

Детальніше...

 

УВАГА! Важлива інформація!

19.09.2018

Інформація щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів державної фіскальної служби у разі звернення за призначенням субсидії непрацюючих працездатних осіб, які (за яких) не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців, у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Детальніше...

 

18 вересня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Обласний літературний конкурс імені О.С. Масельського

18.09.2018

З метою стимулювання розвитку та соціальної підтримки талантів Харківської області, сприяння їх самореалізації, виявлення обдарованої молоді рішенням Харківської обласної ради № 388-V від 06 вересня 2007 року було запроваджено обласний літературний конкурс імені О.С. Масельського. Цього року конкурс буде проводитися дванадцятий раз.

Повідомляємо, що на конкурс приймаються роботи за наступними номінаціями:

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 34 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!