Інформація:

протезування (ортезування) виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями ветеранів та учасників антитерористичної операції.

06.03.2019

Відповідно до Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 №416, основним завданням Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Державна Служба) є реалізація державної політики у сфери соціального захисту ветеранів та учасників антитерористичної операції (далі особи), зокрема, забезпечення їх технічними та іншими засобами реабілітації.

Детальніше...

 

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОДОРОЖІ:

06.03.2019

Детально перевірте інформацію про майбутнє місце перебування, умови роботи (навчання) проживання. Дізнайтеся контакти посольства (консульства) України та організацій, що надають допомогу мігрантам у країні, до  якої збираєтесь;

Для легальної роботи за кордоном Ви повинні мати дійсний закордонний паспорт, відповідну робочу візу, трудову угоду (контракт) із закордонним роботодавцем  та дозвіл на роботу в країні призначення.  Підписуйте лише договір, складений зрозумілою для Вас мовою, який містить максимально повну інформацію про обов’язки, робочий графік, розмір заробітної плати, медичне й соціальне страхування, відпустку та вихідні дні;

Детальніше...

 

Житлова субсидія готівкою!!!

04.03.2019

Всі одержувачі житлових субсидій, які не є пенсіонерами і користуються допомогою з 2018 року, з 12 березня зможуть забрати свою монетизовану субсидію в будь-якому відділенні Ощадбанку.

Потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Немає ніякої прив'язки до місця реєстрації громадянина, з яким призначена державна допомога для оплати комунальних платежів. У березні субсидія прийде грошовим переказом «Швидка копійка», в квітні вже на картку, яку банк видасть під час березневого візиту в Ощадбанк.

Детальніше...

 

На конкурс міні-проектів «Розбудуємо громаду разом» подано 11 заявок

01.03.2019

Відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», на якому розглянуто інформацію про підсумки прийому заявок на участь в районному конкурсі.

.

За інформацією співголови конкурсного комітету Степанця Анатолія Вікторовича до конкурсного комітету надійшло 11 міні-проектів  на загальну суму 3534,3 тис. грн..

За номінаціями проекти розподілились наступним чином:

- Вдосконалення та покращення матеріально-технічного стану закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту – 3 проекти ( 27 % від зареєстрованих);

- Благоустрій територій громад – 8 проектів ( 73 %);

Відповідно до затвердженого Плану проведення районного  конкурсу,  комітетом протягом березня місяця будуть розглянуті проектні заявки та визначені переможці.

На засіданні конкурсного комітету було затверджено Методику оцінювання міні-проектів на відповідність критеріям Положення про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» в 2019 році.

Ознайомитись з Методикою можна на сайті районної ради в розділі «Районний конкурс «Розбудуємо громаду разом».


 

Сесія Вовчанської районної ради

28.02.2019

28 лютого під головуванням голови районної ради А.В.Степанця відбулася  сесія Вовчанської районної ради. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, голови органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, організацій, силових відомств, освіти та охорони здоров’я району, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники громадськості та районних ЗМІ.

Детальніше...

 

Вовчанський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області інформує

26.02.2019

Аналітична довідка про стан забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району у січні-грудні 2018 року


 

Засідання постійної депутатської комісії

26.02.2019

26 лютого відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, в якому взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М.Мірошник.

На засіданні депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, розглянули зміни до районного бюджету на 2019 рік та  пропозиції щодо розподілу вільного залишку районного бюджету.

Членами постійної комісії районної ради запропоновано розглянуті проекти рішень винести на розгляд сесії районної ради.


 

День пам’яті

20.02.2019

20 лютого з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО на Сході України.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., працівники райдержадміністрації, районної ради, представники районних громадських організацій, трудових колективів, молодь.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

20.02.2019

20 лютого під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.

Детальніше...

 

Шановні земляки, дорогі співвітчизники!

20.02.2017

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму, вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

Вшануймо пам’ять тих Героїв, які віддали своє життя за людську гідність, щасливе майбутнє свого народу.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою, голова районної ради    А.В.Степанець


 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

19.02.2019

19 лютого, в ході підготовки до чергової сесії районної ради, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!