Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Привітання до Дня працівників сільського господарства

16.11.2018

Шановні працівники сільського господарства району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників сільського господарства!

Сільськогосподарська праця споконвіку була і буде основою нашого життя, адже завдяки праці робітників сільського господарства забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашого району та держави в цілому.

Сільськогосподарська праця завжди вважалось однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати.

Велика вам вдячність, землероби, тваринники – всі ті, хто має високе і святе покликання – вирощувати хліб і до хліба, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець!

Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя.

З повагою, голова Вовчанської районної ради             А.В.Степанець


 

15 листопада 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХІІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

15 листопада 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного дня студента

15.11.2018

15 листопада голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутат Харківської обласної ради Олександр Антоненко з нагоди Міжнародного дня студента урочисто привітали студентів Вовчанського технікуму, медичного коледжу, Старосалтівського професійного аграрного ліцею.

Детальніше...

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!"

14.11.2018

Програма «Я МАЮ ПРАВО!»

1. Випуск 1 Телепрограма «Я МАЮ ПРАВО!» Тема Аліменти

https://www.youtube.com/watch?v=rBpBvnonDN4

2. Випуск 2. Телепрограма "Я МАЮ ПРАВО!". Тема: Визнання батьківства

https://www.youtube.com/watch?v=Lv3rHEasQFg&t=3s

3. Випуск 3. Телепрограма "Я МАЮ ПРАВО!". Тема: Домашнє насильство

https://www.youtube.com/watch?v=rEc4vzt2uzE&t=61s

Детальніше...

 

Бугаївській школі – 100 років.

12.11.2018

09 листопада 2018 року Бугаївська школа святкувала 100-річчя від дня заснування. Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались. А дехто спочатку навчився сам, а згодом навчав наступні покоління... І так за днями дні, за роками роки. Школа - це не тільки стіни. Насамперед, це - дух, пам'ять, традиції, наступність поколінь.

Бугаївська загальноосвітня школа радо зустрічала гостей, випускників, ветеранів педагогічної праці та всіх бажаючих, котрі розділили радість із нагоди святкування вікового ювілею закладу.

До школи, із щирими побажаннями, завітали голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Л.В.Воловик, народний депутат України Д.О.Шенцев, депутат обласної ради О.М.Супрун.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2018

09 листопада 2018 року з професійним святом вітали людей, які несуть радість та любов до співу, танцю, слова та життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями - працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М.Гордієнко, працівники районних закладів культури, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва, гості свята.

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець привітав усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва району з їхнім професійним святом та всіх, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу. Керівник району наголосив, що працівники культури району стоять на сторожі культурних здобутків та традицій, вносять яскравий та неповторний внесок у життя вовчан. Подякував за те, що діляться часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують красу мистецтва. Він побажав творчим людям міцного здоров’я, нових творчих здобутків, добробуту, злагоди, миру.

Детальніше...

 

Нарада з головами територіальних громад

09.11.2018

09 листопада відбулася нарада з головами територіальних громад району, яку провів голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець. В нараді взяла участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М.Гордієнко.

На нараді обговорювалися питання формування бюджету на 2019 рік, Програми соціально-економічного розвитку громад та ряд інших питань.


 

Презентація двох міні-проектів районного конкурсу розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

06.11.2018

06 листопада 2018 року відбулася презентація двох міні-проектів, переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Участь в урочистих заходах взяли голова районної ради Анатолій Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, голови цих територіальних громад, сільські депутати та представники ініціативних груп.

Детальніше...

 

УВАГА!

02.11.2018

З 01 листопада 2018 року розпочато прийом заявок на участь в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2019 рік. Прийом заявок на участь в конкурсі проводиться секретаріатом конкурсного комітету з 01 листопада 2018 року по 28 лютого 2019 року за адресою: вул. Соборна, 73, каб. 11.

З Положенням про порядок проведення конкурсу та зразками документів можна ознайомитися на офіційному сайті районної ради в розділі «Районний конкурс «Розбудуємо громаду разом»».


 

Зміни до порядку надання субсидії з жовтня 2018

02.11.2018

Стосовно терміну, на який призначається субсидія

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг тепер призначатиметься з місяця звернення за її призначенням до кінця опалювального сезону (30 квітня) і розраховуватиметься окремо на неопалювальний та опалювальний сезони (така норма діяла до 01.05.2018).

Всім домогосподарствам, яким субсидія була призначена на неопалювальний сезон 2018 року, у тому числі без визначення її розміру, продовжується термін дії субсидії до кінця опалювального сезону, і проводиться розрахунок розміру субсидії на опалювальний сезон без повторного звернення.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 39 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!