«Я живу тобою, Україно»

Зранку 24 серпня у Вовчанську як, і по всій Державі, відбулися офіційні урочистості з нагоди святкування Дня Незалежності України.  В заходах взяли участь голова районної ради Анатолій Вікторович  Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Миколайович Мірошник, представники районних громадських організацій, трудові колективи установ та організацій,  молодь.

Детальніше...

 

День народження святкує Нова Олександрівка

Двадцять третього серпня у Новій Олександрівці святкували День громади. Те, як підготувалися до цього дня всі мешканці громади, яскраво свідчить -  живуть і працюють вони як єдина родина, мета якої – зробити рідний край ще красивішим та затишнішим.

На чудово прибраному і підготовленому мальовничому майданчику гостей свята, а серед них були перших заступник голови райдержадміністрації Л.Воловик, керуючий справами районної ради С.Круподеря, народний депутат України Д.Шенцев, почесний громадянин Вовчанського району, депутат районної ради В.Пієв, керівники сусідніх громад району В.Сердечний, С.Бондаренко, Н.Морозова  та С.Хоменко, зустрічали експозиції, які до свята готували всі вулиці Нової Олександрівки, а також мешканці Лозового. Тут було все – і вироби народних умільців, і витвори майстрів кулінарного мистецтва, які своїми смачними ароматами так і намагалися збити учасників свята з офіційного настрою. А без нього ж ніяк. Адже  всі, хто зібрався біля імпровізованої сцени, чекали на слова привітань від гостей  і на подарунки від них. І гості з такими привітаннями не забарилися.

 

Детальніше...

 

Святкуємо день визволення Рубіжного

Поряд з  Рубіжним  є мальовнича гора, щедро вкрита деревами та кущами, з якої все село можна бачити як на долоні. Ця  природна краса  у військових картах минулої війни називалася висота 170. Тут у далекому 1942 році, коли на село наступали наші війська, загарбники розташували укріплений плацдарм з якого вели нищівний вогонь. У ті дні на підступах до села загинуло більше десяти тисяч наших солдат і офіцерів. І це тоді, коли за визволення всіх інших населених пунктів  Вовчанського району загинуло 11 тисяч бійців. Лише порівнявши ці дві цифри можна уявити, які запеклі бої точилися тут.

Пам’ять про всіх загиблих визволителів мешканці Рубіжного свято бережуть  і  з покоління в покоління передають розповіді про те, якою дорогою ціною дісталося мальовничому селу звільнення від загарбників.

Двадцять третього серпня черговим проявом такої пошани і поваги до подвигу солдат минулої війни став урочисто-траурний мітинг  з нагоди 75-ї річниці визволення села. Серед тих, хто прийшов вклонитися пам’яті  полеглих були народний депутат України Д.Шенцев, Почесний громадянин Вовчанського району, депутат районної ради В.Пієв, завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації М.Лєсніков, делегація  районної організації ветеранів, учні місцевої школи, представники громадськості та  мешканці громади старшого покоління. Почесним гостем серед  ветеранів був  Василь Харитонович Мамоненко, нині єдиний з живих у громаді учасників бойових дій.

На урочисто-траурному мітингу, який відкрила голова громади К.Долина, з привітаннями виступили голова місцевої ветеранської організації Г.Харківщенко. Свої привітання з нагоди 75-річниці визволення Рубіжного передав громаді і голова райдержадміністрації В.Мірошник. Його на мітингу зачитав М.Лєсніков. Він також зачитав привітання від губернатора області Ю.Світличної  з нагоди державних свят –Дня Прапора, Дня Незалежності України, а також 75-ї річниці звільнення Харкова і області від загарбників. Мешканців громади привітали також народний депутат України Д.Шенцев, депутат районної ради В.Пієв, голова районної організації ветеранів В.Триньова. На мітингу з літературно-художньою композицією виступили  учні місцевої школи.

Учасники мітингу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували подвиг воїнів-визволителів, а настоятель місцевого храму отець  Ігор  відслужив поминальний молебень.

Також гості після мітингу відвідали Верхньо-Салтівський  історико-археологічному музей–заповідник де ознайомився з ходом ремонту, що тут здійснюється в рамках реалізації двох виграних музеєм міні-проектів. Завідувач сектору культури та туризму М.Лєсніков та директор музею Л.Письменюк детально розповіли гостям про те, які зміни на краще чекають музей, а також ознайомили з експозицією у якій представлено старожитності часів, коли на цих землях жили племена аланів.

 

23 серпня об 11.30 відбувся урочистий прийом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника

23 серпня відбувся урочистий прийом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з представниками колективів організацій,  підприємств, установ району з нагоди Дня Державного прапору України, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Детальніше...

 

23 серпня у м. Вовчанську відбулися святкові заходи присвячені Дню Державного Прапору України.

23 серпня у м. Вовчанську відбулися святкові заходи присвячені Дню Державного Прапору України. Розпочалися святкові заходи урочистою ходою Єдності з пронесенням найбільшого в районі рухомого прапора України вулицею Соборна міста Вовчанська.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович  Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Миколайович Мірошник, представники районних громадських організацій, трудові колективи установ та організацій,  молодь.

Детальніше...

 

Вітання голови Вовчанскої районної ради з Днем незалежності України та Днем державного прапора України!

Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаю Вас із найбільшим святом нашої держави – Днем Незалежності України, а також Днем Державного Прапора України!

Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея. До цієї славетної дати йшло багато поколінь наших предків, які відважно та невтомно боролися за самостійну державу та її майбутнє. На жаль і сьогодні доводиться нам відстоювати  суверенітет, цілісність території, інтереси рідної країни. Маємо гідно пережити ці важкі часи і в єднанні, ціною спільних надзусиль захистити Незалежність, наше право бути повноцінними господарями на своїй українській землі.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

Нехай ці свята наповнять ваші серця гордістю за нашу державу, вселять надію на краще майбутнє, додадуть сили і наснаги у досягненні великої мети – розквіту нашої Батьківщини.

Від себе особисто та  від усього депутатського корпусу районної ради зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожному домі!

Зі святом вас!

З повагою,

Голова районної ради                                                                                              А.В.Степанець

 

УВАГА! Початок проведення обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на 2019 рік з 1 вересня 2018 року!

Вовчанська районна рада повідомляє, що Конкурсним комітетом обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» прийнято  рішення про початок проведення Конкурсу на 2019 рік з 1 вересня 2018 року.

Реєстрація проектів на он-лайн платформі офіційного сайту Харківської обласної ради розпочнеться з 1 вересня 2018 року і буде здійснюватися до 17 години 31 жовтня 2018 року. Конкурс буде проведений відповідно до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VII (зі змінами).

План проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018-2019 роках розміщений на сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти».

Крім того, бажаючим взяти участь у Конкурсі, фахівці районної ради надають методичну та консультативну допомогу по складанню та оформленню пакету документів для участі у Конкурсі.

 

Відбулася XХVІІI сесія районної ради VІІ скликання

16 серпня відбулася XХVІІI сесія районної ради VІІ скликання, яку провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голови територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, представники ЗМІ. На порядок денний сесійного засідання голова районної ради Анатолій Степанець запропонував депутатам винести питання, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

Детальніше...

 

Відбулося засідання наради-семінару з головами територіальних громад району

 

10 серпня відбулась нарада-семінар з головами територіальних громад району, яку провели голова районної ради А.В.Степанець та голова Вочанської РДА В.М.Мірошник


Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради

10 серпня відбулося спільне засідання депутатських комісій з питань АПР, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, бюджету.

Були розглянуті питання внесення змін до районного бюджету, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та інші профільні питання.

Депутати погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради. 

Засідання постійних депутатських комісій районної ради

9 серпня відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 12 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!