День вишиванки

16.05.2018

17 травня українці відзначають День вишиванки. Це чудове свято не має певної фіксованої дати, його відзначають щорічно у третій четвер травня.

Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям, не дивлячись на свій молодий вік, оскільки воно з’явилося відносно недавно в 2006 році, вже придбало широку популярність і стало традиційним.

День вишиванки, всеукраїнське свято, покликане зберегти народні традиції носіння етнічно вишитий українській одяг. В цей день українців закликають змінити або доповнити звичайний одяг українською національною вишиванкою. Вишиванка – це наша національна гордість, символ здоров’я та краси, оберіг щасливої долі та родової пам’яті, що передавалися з покоління в покоління як родинна реліквія.

Детальніше...

 

Вовчанщина святкує

10.05.2018

Відзначення 73-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні  9 травня розпочалися урочистою ходою, в якій взяли участь ветерани Другої світової війни, голова районної ради А.Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, заступник міського голови Л.Бондаренко, діти війни та ветерани праці, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ, школярі та громадськість.

Під державним прапором у супроводі духового оркестру і в коридорі учнів шкіл міста з живими квітами колона пройшла центральною вулицею до меморіалів загиблим визволителям міста та землякам, що не повернулися з тієї війни.

На чолі святкової колони у відкритому автомобілі сиділи шановні ветерани, люди, завдяки подвигу яких 73 роки тому на нашу землю прийшов мир. І на всьому шляху  школярі  вручали їм букети.

Детальніше...

 

«СВІЧКА ПАМ’ЯТІ»

09.05.2018

8 травня увечері в місті Вовчанськ відбулась акція "Свічка памꞌяті" з нагоди Дня пам’яті та примирення в знак глибокої скорботи за тими, хто віддав своє життя в кровопролитній боротьбі  за наше мирне майбутнє. Участь в урочито-траурній ході до пам’ятника загиблим воїнам та Меморіалу Слави в парку 40-річчя  Перемоги взяли голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, Вовчанський міський голова В.С. Шевченко, народний депутат України Д.О. Шенцев, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, керівники підприємств, установ, ветерани та учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь, жителі та гості Вовчанщини.

Детальніше...

 

На районний конкурс міні-проектів «Розбудуємо громаду разом» подано 30 заявок

08.05.2018

8 травня 2018 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», на якому розглянуто інформацію про підсумки прийому заявок на участь в районному конкурсі.

Детальніше...

 

Шановні ветерани, дорогі жителі району!

08.05.2018

Сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення й

73-ю річницею перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні!

У ці урочисті травневі дні ми вшановуємо пам’ять усіх жертв найстрашнішої війни в історії людства, схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, котрі мужньо боролися на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, самовіддано працювали у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму, хто підіймав з руїн і відроджував рідний край.

Пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.

Сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай світло Великої Перемоги додає нам усім сил та наснаги на добрі справи в ім’я щасливого майбутнього нашої України.

З повагою,

голова районної ради                                                         А.В.Степанець


 

Обласною радою визначено переможців конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "РАЗОМ В МАЙБУТНЄ" на 2018 рік

07.05.2018

Із загальної кількості міні-проектів, поданих цьогоріч на обласний  конкурс, 238 міні-проектів було відібрано Конкурсним комітетом як такі, що відповідають умовам Положення про проведення обласного конкурсу розвитку  територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, і визнані переможцями.

За визначенням конкурсного комітету Вовчанський район має 5 переможців з 16 поданих міні-проектів. Загальний обсяг фінансування проектів-переможців  складає 1092652 грн.

Переможці конкурсу.

Також хотілося б відмітити, що 4 міні-проекти по Старосалтівській селищній раді стали переможцями конкурсу на загальну суму 1090985 грн.


 

Відбулося пленарне засідання чергової ХХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання

03.05.2018

3 травня під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося пленарне засідання ХХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

 

Засідання постійної депутатської комісії

27.04.2018

27 квітня відбулося засідання постійної депутатської комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

26.04.2018

26 квітня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань комунальної власності та комунального господарства; соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Детальніше...

 

Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2018

26 квітня пройшов траурний мітинг з покладанням квітів до пам'ятного знаку героям-чорнобильцям в пам'ять про загиблих на Чорнобильській АЕС та з нагоди  32-ї річниці з дня техногенної катастрофи.

У покладанні квітів взяли участь представники районної ради, районної державної адміністрації, міської ради, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, трудові колективи підприємств, установ та організацій жителі міста та району, молодь.

Детальніше...

 

32-а річниця Чорнобильської трагедії

26.04.2018

26 квітня виповнюється сумна 32-га річниця техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Біда, яка сталася вночі 26 квітня 1986 року неподалік старовинного українського містечка Чорнобиль назавжди залишиться в пам'яті людей. Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха.

Масштаби Чорнобильського лиха могли б бути незрівнянно більшими, якби на шлях невидимого ворога не стали б мужні, рішучі та здатні на самопожертву люди. Кожна секунда перебування на місці катастрофи коштувала їм здоров’я та життя, але вони працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.

Бажаю усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру та злагоди! Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Голова районної ради                                    А.В.Степанець


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 49 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!