Свято «працівників лісу»

14.09.2018

Щороку, в третю неділю вересня, в Україні відзначається День працівників лісу. Саме з цієї нагоди, напередодні свята, 14 вересня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт, де вітали представників трудового колективу лісового господарства району з їх професійним святом.

З щирими словами вітання до усіх присутніх звернулися голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, народний депутат України Д.О. Шенцев, голови територіальних громад району, які щиро дякували «працівникам лісу» за їх віддану, нелегку, проте таку потрібну працю.

Детальніше...

 

Село Пільна презентує реалізований міні-проект

14.09.2018

14 вересня відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Автобуса чекаю - селом  любуюсь і від радощів співаю!», реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутат Харківської обласної ради Олег Супрун.

Детальніше...

 

Голова районної ради Анатолій Степанець взяв участь у засіданні постійних депутатських комісій та сесії Вовчанської міської ради.

11.09.2018

11 вересня 2018 року голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець взяв участь у засіданні постійних депутатських комісій та сесії Вовчанської міської ради.

Детальніше...

 

Нарада з головами територіальних громад

10.09.2018

10 вересня відбулася нарада з головами територіальних громад району, яку провів голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець.

На нараді було розглянуто питання щодо участі громад району в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018-2019 роках.

Зокрема, було розглянуто питання про організацію співробітництва громад в рамках реалізації спільного міні-проекту, що надасть змогу громадам району прийняти участь в обласному конкурсі з загальним обсягом фінансування міні-проекту до 1,5 млн. грн. 

Рубіжне святкує і вітає гостей

10.09.2018

9 вересня у Рубіжному святкували День Рубіжненської громади. Голова громади К.Долина щиро привітала всіх учасників святкування з днем села та запросила до слова гостей свята.

Вітаючи мешканців громади зі святом голова райдержадміністрації В.Мірошник, депутат обласної ради О.Супрун, депутат районної ради, почесний громадянин Вовчанського району В.Пієв та депутат районної ради В.Голубничий щиро подякували їм за зусилля спрямовані на розвиток громади, відзначивши при цьому що і районна, і обласна влада завжди готові сприяти і активно сприяють тому, щоб громада розвивалась.

Детальніше...

 

Хотімляни святкують день села

10.09.2018

Святкування Дня Хотімлі завжди викликає не аби яку зацікавленість і в місцевих мешканців, і в численних гостей, які з  особливим задоволенням завжди приїздять у це мальовниче і привітне село.

Багатим на гостей і різноманітні розваги було святкування Дня Хотімлі і нинішнього року.      08 вересня його мешканців приїхали привітати голова районної ради А.Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, голова Старосалтівської селищної ради Е.Коновалов, почесні громадяни Вовчанського району М.Бабічев та В.Пієв.

Детальніше...

 

На День села Юрченкове урочисто відкрили міні-проект обласного конкурсу "Разом в майбутнє"

10.09.2018

День села Юрченкове – це спільне свято, свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у селі назавжди.

Аби зберегти славні звичаї та традиції, примножити здобутки рідного села на радість дітям та внукам за доброю традицією 07 вересня громада села та численні гості весело відсвяткували чергову річницю народження села Юрченкове. Привітати громаду зі святом прийшли почесні гості депутат обласної ради, депутат районної ради, голови громад району.

Детальніше...

 

Засідання сесії районної ради

05.09.2018

5 вересня відбулося пленарне засідання ХХІX (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, секретаріат районної ради, представники засобів масової інформації.

Детальніше...

 

Свято Першого дзвоника

03.09.2018

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Усі дороги цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди знаменує  відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим цей рік буде для першокласників, адже  в Україні стартує реформа Нової української школи, яка передбачає навчання за новою програмою та у сучасному новому освітньому просторі, що значно  мотивує дітей на навчання.

3 вересня в навчальних закладах району пройшли заходи з нагоди Дня знань та свята Першого дзвоника.

Голова районної ради Анатолій Степанець відвідав урочистості з нагоди Дня знань та свята Першого дзвоника, що пройшли в ліцеї №1. Посадовець привітав учнів із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань, який є початком наполегливої праці та надійним кроком у світ пізнання та побажав усім успішного навчального року, благодатного та щедрого на нові здобутки, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів.

Детальніше...

 

31 серпня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХІX (позачергової) сесії VІІ скликання»

 

 

Детальніше...

 

Святкова вечірня прoграма з нагоди 27-річниці Дня незалежності України

В святковій вечірній програмі з нагоди 27-річниці Дня незалежності України взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, народний депутат України Д.О.Шенцев, голова правління ПАТ «Вовчанський агрегатний завод», депутат Харківської обласної ради, почесний громадянин Вовчанського району О.А.Антоненко, які привітали присутніх зі святом.

 

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 7 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!