Апаратна нарада

11 липня 2011 року о 9–ій годині в райдержадміністрації відбулася галузева апаратна нарада з питань підготовки району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років. За участю членів районного штабу з питань підготовки до  роботи в осінньо-зимовий період голів сільських та селищних рад, керівників комунальних підприємств та служб району.

На нараді було заслухано доповідь начальника житлово-комунального господарства райдержадміністрації Шевельової Н.О., керівників соціальної сфери району. За підсумками наради головою райдержадміністрації надані відповідні доручення.

 

Навчання державних службовців

4 липня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулося навчання державних службовців з роз’яснення Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції”, який вступив в силу з 1 червня 2011 року.

 

День податківців

1 червня  з нагоди Дня працівника податкової служби фахівців державної податкової  інспекції у Вовчанському районі привітали та нагородили Почесними грамотами голова Вовчанської райдержадміністрації Панов В.В., заступник голови Вовчанської районної ради Круподеря С.П., Вовчанський міський голова Топоркова О.А.

Подарунком до свята став невеликий концерт, на якому виступили талановита молодь та аматори мистецтва Вовчанщини.

 

 

Про скликання X сесії Вовчанської районної ради VI скликання

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від    24.06.2011 р. №   11

 

Про скликання X сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні» скликати X сесію Вовчанської районної ради VI скликання 28 липня  2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради      VI скликання від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

2. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Гатищенською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

3. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Рубіжненською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

4. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Старосалтівською селищною радою Вовчанського району Харківської області.

5. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Хотімлянською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

6. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району Харківської області.

7. Про реорганізацію Шевченківської Першої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Революційної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Білоколодязької лікарської амбулаторії Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

9. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Жовтневої Другої амбулаторії сімейного лікаря Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

10. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Новоолександрівського, Лозівського та Бакшеївського фельдшерських пунктів Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

11. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е (диспетчерська) площею 77,6 кв. м  та м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж) площею 766,2 кв. м.

12. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1 (приміщення загальноосвітньої школи-інтернату № 5) площею 16,6 кв. м.

13. Про внесення змін до типу та назви Вовчанської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 7 Вовчанської районної ради Харківської області.

14. Про створення комунальної установи «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості Вовчанської районної ради Харківської області».

15. Про внесення змін до назви рішення IX сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 10.06.2011 р. «Про реорганізацію Старосалтівської гімназії Вовчанської районної ради Харківської області в Старосалтівську загальноосвітню школу І – ІІІ  ступенів  імені Героя Радянського Союзу О.М. Щербака Вовчанської районної ради Харківської області.

16. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

День молоді

 

Дорогі юнаки та дівчата! Шановні жителі Вовчанщини!

Немає в житті пори прекраснішої, ніж молодість. молодість – це оптимізм, творчість, енергія, темп, жага до нового, прагнення бути першим.У ці роки відчуваєш, що все можливо, що здійсняться всі плани, сповняться всі бажання.

Вітаємо вас із святом, із Днем молоді!

Молодість – не вік, молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

 

Голова Вовчанської                                                   Голова Вовчанської

районної державної адміністрації                               районної ради

В.В. Панов                                                                А.В. Степанець

 

Днем Конституції України

 

 

Шановні жителі Вовчанського району!

Вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України!

Бажаємо  міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.

 

 

Голова Вовчанської                                                              Голова Вовчанської

районної державної адміністрації                                          районної ради

В.В. Панов                                                                           А.В. Степанець

 

День державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем державної служби.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих пошуків, нових звершень у справі служіння народу.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова Вовчанської РДА                       Голова Вовчанської районної ради

В.В.Панов                                               А.В.Степанець

Вовчанський міський голова

О.А.Топоркова

 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

 

22 червня 2011 року, о 9.30, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні  у Вовчанському районі за участі керівників району, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, трудових колективів, молоді, громадськості району біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся урочисто-жалобний мітинг, присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни в Україні.

Пам'ять воїнів, що загинули у роки Великої Вітчизняної війни, вшанували хвилиною мовчання. До пам'ятника були покладені квіти від керівництва та мешканців міста. По закінченню мітингу отець Іван Остапович справив громадянську панахиду у Свято- Жено – Мироносицькому храмі.

 

ГРАФІК Прийому громадян начальником Вовчанського РВ на території Вовчанського району на період червень-серпень 2011 року

Подробнее...

 

20 червня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

Апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Панова В.В., заступника голови районної ради Круподері С.П., голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників сільгосппідприємств району .

На нараді розглядалися питання :

1. Про роботу щодо стабілізації розвитку тваринництва в сільськогосподарських підприємствах і господарствах населення Вовчанського району

2. Виконання заходів щодо попередження занесення завхворювання «африканська чума свиней» на територію Вовчанського району.

3. Про стан виконання місцевих бюджетів Вовчанського району  за 5 місяців 2011 року .

4. Про стан фінансово – бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах (організаціях) Вовчанського району за 5 місяців 2011 року.

 

Шана і повага медикам

З нагоди  Дня медичного працівника в районному будинку культури відбулися урочисті збори, на яких винуватців торжества привітали народний депутат України від Партії регіонів Д.Шенцев, голова райдержадміністрації В.Панов,  заступник голови районної ради С.Круподеря, міський голова О.Топоркова. Вони подякували за плідну, повсякденну, наполегливу, самовіддану і чесну працю та громадську відповідальність медичних працівників всіх ланок лікувально-профілактичних закладів району, які надають якісну і ефективну допомогу всім, хто її потребує.

Грамотами Харківського Головного управління охорони здоров’я було нагороджено: В.Бондаренко, завідуючу полікліничним відділенням ЦРЛ, Н.Нижник, лаборанта медколеджу, В.Чайку, медсестру обласного протитубекульозного диспансеру №2.

Почесною грамотою обласної ради нагороджено лікаря загальної практики сімейного лікаря – Т.Костенко, почесними грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад нагороджено лікаря-хірурга хірургічного відділення В.Даниленка, медичну сестру інфекційного відділення Т.Коновалову, медичну сестру ЗП сімейна лікарська амбулаторія с.Старий Салтів Н.Заіченко, молодшу медичну сестру терапевтично-неврологічного відділення Т.Говорченко, лікаря-патологоанатома А.Зуєва, медичну сестру поліклініки О.Корчак, медичну сестру ЗП сімейного відділення С.Парфенюк, лаборанта з паразитології райСЕС Т.Борщ, лікаря, викладача терапії медколеджу М.Журавля, помічника лікаря-гігієніста лікаря райСЕС В.Семеринську, лаборанта медколеджу Н.Нежид, лаборанта райСЕС Л.Полякову, помічника лікаря епідеміолога В.Коновалову, районного педіатра Л.Біліченко, старшу медсестру ясел-садка №2 Н.Стешенко, старшу медичну сестру ясел-садка №1 О.Латинську, старшу медичну сестру ясел-садка №2 Л.Єфіменко, медсестру фізкабінету ясел-садка №7 Н.Мягку, медсестру гімназію №1 Г.Данілову.

Почесною грамотою Головного державного санітарного лікаря Харківської області нагороджені Є.Фадєєва, головний державний санітарний лікар району, А.Нежута, помічник лікаря-гігієніста райСЕС, О.Пономарьова, медичний статистик райСЕС, а подяками - Л.Плужник, завідувачка бактеріологічною лабораторією райСЕС, С.Гога, лаборант райСЕС.

Зі словами привітання до медичної громади району звернулися завідуюча районним відділом охорони здоров’я  РДА А.Зарубіна, головний лікар району КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» О.Косолапов, Н.Струщенко, голова профспілки медичних працівників району, головний лікар СЕС Є.Фадєєва, директор медколеджу Г.Даузе.

За підсумками огляду медичних закладів району було визнано переможців, яким і вручили грамоти та цінні подарунки. Кращим лікарем 2011 року визнано Г.Болтенко, завідуючу жіночою консультацією, а кращим середнім медичним працівником року визнано Л.Артющенко, операційну сестру акушерсько-гінікологічного відділення, кращим фельдшерським пунктом - с.Різникове (завідуюча Т.Явтушенко), краща  лікарська амбулаторія - амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Революційне(лікар ІД.Жук, медична сестра О.Герцен), кращий кабінет - травматологічний (лікарі-травматологи С.Донецький, В.Бондарєв), медичні сестри - С.Галкіна, А.Кущенко), краще відділення - терапевтично-неврологічне (завідуюча А.Ілюхіна, медична сестра М.Радченко).

Завершилось свято концертом учасників художньої самодіяльності.

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 52 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!