Слобожанська ярмарка – справжнє свято для жителів Харківщини

01.10.2018

29-30 вересня в місті Харкові пройшла Велика Слобожанська ярмарка. На ярмарок, який проводиться вже 16-й рік поспіль, свою продукцію представили підприємства та  сільгосптоваровиробники  з усіх районів та міст області.

Достойно на цьому ярмарку було представлено і нашу Вовчанщину, делегацію якої очолили голова районної ради А.Степанець та голова райдержадміністрації В.Мірошник.

За багаторічною традицією після офіційного відкриття ярмарку пройшов огляд-презентація композицій представлених кожним районом області. Голова районної ради та голова районної державної адміністрації взяли участь в презентації нашого району на Великому Слобожанському ярмарку, зустріли почесних гостей та запросили їх відвідати яскравий виставковий павільйон Вовчанського району.

Детальніше...

 

День селища Вільча

01.10.2018

Кожен населений пункт Вовчанського району має свою назву, свою культуру, свою історію, видатних та працьовитих мешканців селища і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня селища.

29 вересня Вільчани святкували День селища.

Урочистості розпочалися із вітання теплими словами своїх земляків та гостей свята селищним головою Миколою Лірським. Також, з цією важливою подією  мешканців громади щиро вітали гості свята.

Серед почесних гостей, які цього дня завітали на свято, був голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який привітав мешканців громади та побажав селищу Вільча бути сильним та процвітаючим, а його мешканцям - щасливими і забезпеченими.

Детальніше...

 

День партизанської слави

21.09.2018

21 вересня 2018 року голова районної ради Анатолій Вікторович Степанець взяв участь в урочисто-траурній ході з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам з нагоди Дня партизанської слави.

Детальніше...

 

ПАМ’ЯТКА щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 (зі змінами)

19.09.2018

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили  дитину.

«Пакунок малюка» надається на кожну народжену дитину.

Детальніше...

 

УВАГА! Важлива інформація!

19.09.2018

Інформація щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів державної фіскальної служби у разі звернення за призначенням субсидії непрацюючих працездатних осіб, які (за яких) не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців, у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Детальніше...

 

18 вересня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Обласний літературний конкурс імені О.С. Масельського

18.09.2018

З метою стимулювання розвитку та соціальної підтримки талантів Харківської області, сприяння їх самореалізації, виявлення обдарованої молоді рішенням Харківської обласної ради № 388-V від 06 вересня 2007 року було запроваджено обласний літературний конкурс імені О.С. Масельського. Цього року конкурс буде проводитися дванадцятий раз.

Повідомляємо, що на конкурс приймаються роботи за наступними номінаціями:

Детальніше...

 

Свято рятівників району

17.09.2018

17 вересня відзначається професійне свято – День рятівника. У житті надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. І в цих складних ситуаціях є люди, які професійно приходять на допомогу. Це працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, які займаються захистом життя громадян, ліквідацією і попередженням наслідків техногенних катастроф.

З нагоди свята рятувальників нашого району з професійним святом привітали голова районної ради А.В.Степанець, заступник голови районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко.

Детальніше...

 

Свято селища Білий Колодязь

17.09.2018

День селища - особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє селище,  тих людей,чиєю працею воно створювалось. Так, минулої суботи, 15 вересня - День селища – провели мешканці Білого Колодязя.

В святкових заходах взяли участь голова районної ради Анатолій Степанець,  голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, народний депутат України Дмитро Шенцев, голови громад району.

Детальніше...

 

Вітання голови районної ради з Днем рятівника!

17.09.2018

Щиро вітаю всіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Вовчанського району з професійним святом – Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей, сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу.

Бажаю всім вам бадьорості духу, здоров’я, благополуччя, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.

Голова Вовчанської районної ради                                А.В.Степанець


 

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня працівника лісу!

Ліс – справжній, живий скарб, легені нашої землі. Ліс – неоціненне багатство нашого краю, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне  та  екологічне значення. Охорона лісу – високе  покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство краю, забезпечувати екологічну безпеку людей, гармонійну взаємодію суспільства і природи. Саме від Вашої професійної, самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання.

Бажаю Вам міцного здоров'я, мирного неба, невичерпної енергії, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 16 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!