День працівників освіти та Всесвітній день учителя

Шановні працівники освіти Вовчанського району!


Щиро вітаємо Вас з професійним святом! На ваших плечах лежить відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.
У день Вашого професійного свята бажаємо Вам, дорогі вчителі, щастя, здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Голова Вовчанської районної ради                                             Степанець А.В.


 

Розпорядження про скликання XII сесії від 28.09.11 року

Подробнее...

 

Апаратна нарада 26.09.2011 року

26.09.2011 року головою Вовчанської райдержадміністрації  Пановим В.В. проведено апаратну нараду за участю голови Вовчанської районної ради Степанця А.В., керівників установ,організацій, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації

 

На нараді розглянуто питання:

 

1.Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації .

2.Про роботу управління Пенсійного фонду  у Вовчанському районі щодо наповнення бюджету та погашення заборгованості, інформувала  Безсалова Т.П.-заступник начальника управління Пенсійного фонду  у Вовчанському районі.

3.Про виконання районної програми профілактики правопорушень у Вовчанському районі Харківської області у 2011 -2015 роках, інформував  Гармаш В.П.-начальник районного відділу ГУ МВС України в Харківській області.


 

 

День партизанской славы

22 сентября наше государство отмечает День партизанской славы, который в нынешнем году совпал с 70-й годовщиной начала подпольно-партизанского движения в Украине в годы войны. Эта дата стала днём чествования людей, которые наряду с участниками боевых действий и тружениками тыла защищали Родину от врага. Людей, которые самоотверженно, не жалея жизни, приближали победу.

Подробнее...

 

Кустове засідання 15.09.2011

15 вересня 2011 року у Вовчанському районі проведено кустове засідання обласного штабу  з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації , голови обласного штабу Дулуба В.Г.В ході засідання були розглянуті питання по Вовчанському, Великобурлуцькому, Дворічанському, Куп’янському, Печенізькому, Чугуївському, Шевченківському районах, м.Куп’янську і м.Чугуєву.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації  Дулуб В.Г. провів прийом громадян.

 


 

Хома Василь Васильович у Вовчанському районі

9 вересня 2011 року заступник голови- керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації  В.В.Хома провів виїзний прийом громадян у Вовчанському районі .

 


 

Робоча поїздка І.Шурма

05.09.2011 року заступник голови Харківської обласної державної адміністрації  І.Шурма перебував з робочою поїздкою у Вовчанському районі в ході якої:

- представив головного лікаря  Комунального закладу охорони здоров’я обласного протитуберкульозного диспансеру  №2 – Зарубіну А.І.

- вручив слухові апарати 10 жителям Вовчанського району

- відвідав Вовчанську ЦРЛ де ознайомився з ходом ремонтних робіт

 

Апаратна нарада 05.09.11 року

05.09.2011 року головою Вовчанської райдержадміністрації  Пановим В.В. проведено апаратну нараду за участю голови Вовчанської районної ради Степанця А.В.,  міського голови  Топоркової О.А., керівників установ,організацій, начальників управлінь і відділів РДА,   голів виконкомів сільських та селищних рад.

На нараді розглянуто питання:

1. Про стан виконавської дисципліни

2. Про виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 05.08.2011 року №441 „Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях області”.

3. Про стан роботи із зверненнями громадян  за підсумками першого півріччя 2011 року.

4. Про підготовку до Дня фізичної культури та спорту.

 

День підприємця

02 вересня 2011 року відбувся прийом з нагоди дня підприємця, який провели голова Вовчанської районної ради, перший заступник голови Вовчанської РДА, голова Вовчанської міської ради та начальник Вовчанської МДПІ.

Кращі підприємці були нагороджені грамотами.

 

Перший дзвоник

01.09.11 року народний депутат України від партії регіонів і голова Вовчанської РДА на святі у першого дзвоника в Старо-Салтівській школі та Староcалтівського дитячому садку

 

Педагогічна конференція

30 серпня 2011 року Голова районної Державної адміністрації, голова районної ради та Вовчанський міський голова прийняли участь у районній педагогічній конференції

 

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 51 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!