День працівника торгівлі

27 липня 2011 року відбувся прийом у голови Вовчанської районної адміністрації з нагоди дня працівника.

Кращі працівники торгівлі були нагороджені грамотами.

 

Підготовка до зими в районі ведеться успішно

А за окремими  показниками - навіть краще, ніж в середньому по області

 

19 липня заступник голови облдержадміністрації В.Дулуб провів у Вовчанському районі виїзне засідання обласного штабу  з підготовки до проведення опалювального сезону 2011-2012 років, який він же і очолює. Цей штаб було створено за рішенням голови ОДА М.Добкіна у квітні нинішнього року.

Голова райдержадміністрації В.Панов відзвітував, що вже зроблено на Вовчанщині в плані підготовки до зими. Як  випливало із його доповіді,  процес цей  здійснюється згідно плану і  на певних напрямках навіть з перевищенням контрольних показників по датам. Зокрема, підготовлено до роботи  на 84 відсотка тепло котелень, на 67 % каналізаційних насосних станцій, 52 з 60 свердловин для водопостачання.Ведеться ремонт навчальних закладів, закладів культури, житлового фонду. В районі вже діє 5 об’єднань співвласників житлових будинків, до кінця року планується створити ще два таких об’єднання - для більш ефективної експлуатації житла та внутрішньо будинкових  комунікацій .

Вирішується питання з приведенням тарифів на  водокористування, водовідведення до рівнів, які б забезпечували нормальну роботу комунальних підприємств району. Однак, наприклад, у  селищах Старий Салтів та Вільча тарифи ці все ще не дозволяють покривати збитки комунальників на водопостачання. У Старому Салтові на  покриття збитків з місцевого бюджету   можуть і виділяють кошти а от для селища Вільча це  робиться за рахунок коштів районного бюджету.

В районі діє три полігони твердих побутових відходів, у сільських громадах триває процес легалізації   сміттезвалищ.

В.Дулуб  наголосив, що це треба робити обов’язково. А коментуючи   сказане  В.Пановим щодо  ліквідації в районі протягом першого півріччя 201   стихійного сміттєзвалища, зазначив:

- Треба відходити від практики героїчної ліквідації таких накопичень сміття, доцільніше постійно слідкувати, щоб все вчасно вивозилося  на визначене місце для збирання відходів. А ще - більше уваги варто приділяти систематичній  боротьбі з бур’янами.

Доповідаючи про підготовку до зими, В.Панов зазначив, що в районі існує потреба  реконструкції чи  влаштування ряду об’єктів комунального господарства: добудова міського полігону твердих побутових відходів, каналізаційної мережі  у мікрорайонах Рубіжанське шосе та Пролетарське поле тоще, такі об’єкти є у селищі Вільча, Білому Колодязі, Старому Салтові.. На все це потрібні мільйонні кошти, розрахунки щодо  цього передані до облдержадміністрації.

Після доповіді В.Панова В.Дулубу про  хід підготовки до зими відзвітували керівники  Вовчанських підприємств тепломереж, водоканалу,  райлікарні, відділу освіти, культури - питань ні в них до начальника штабу, ні в нього до місцевих не виявилося.

Підбиваючи підсумки засідання, В.Дулуб зазначив: він і члени обласного штабу, а вони також взяли участь у роботі, задоволені ходом підготовки до опалювального сезону у Вовчанському району.

-З окремих показників, - підкреслив він, - маєте навіть кращі результати, ніж в середньому по області. І це  добре.

 

Апаратна нарада

11 липня 2011 року о 9–ій годині в райдержадміністрації відбулася галузева апаратна нарада з питань підготовки району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років. За участю членів районного штабу з питань підготовки до  роботи в осінньо-зимовий період голів сільських та селищних рад, керівників комунальних підприємств та служб району.

На нараді було заслухано доповідь начальника житлово-комунального господарства райдержадміністрації Шевельової Н.О., керівників соціальної сфери району. За підсумками наради головою райдержадміністрації надані відповідні доручення.

 

Навчання державних службовців

4 липня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулося навчання державних службовців з роз’яснення Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції”, який вступив в силу з 1 червня 2011 року.

 

День податківців

1 червня  з нагоди Дня працівника податкової служби фахівців державної податкової  інспекції у Вовчанському районі привітали та нагородили Почесними грамотами голова Вовчанської райдержадміністрації Панов В.В., заступник голови Вовчанської районної ради Круподеря С.П., Вовчанський міський голова Топоркова О.А.

Подарунком до свята став невеликий концерт, на якому виступили талановита молодь та аматори мистецтва Вовчанщини.

 

 

Про скликання X сесії Вовчанської районної ради VI скликання

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від    24.06.2011 р. №   11

 

Про скликання X сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні» скликати X сесію Вовчанської районної ради VI скликання 28 липня  2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради      VI скликання від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

2. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Гатищенською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

3. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Рубіжненською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

4. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Старосалтівською селищною радою Вовчанського району Харківської області.

5. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Хотімлянською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

6. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району Харківської області.

7. Про реорганізацію Шевченківської Першої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Революційної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Білоколодязької лікарської амбулаторії Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

9. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Жовтневої Другої амбулаторії сімейного лікаря Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

10. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Новоолександрівського, Лозівського та Бакшеївського фельдшерських пунктів Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

11. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е (диспетчерська) площею 77,6 кв. м  та м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж) площею 766,2 кв. м.

12. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1 (приміщення загальноосвітньої школи-інтернату № 5) площею 16,6 кв. м.

13. Про внесення змін до типу та назви Вовчанської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 7 Вовчанської районної ради Харківської області.

14. Про створення комунальної установи «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості Вовчанської районної ради Харківської області».

15. Про внесення змін до назви рішення IX сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 10.06.2011 р. «Про реорганізацію Старосалтівської гімназії Вовчанської районної ради Харківської області в Старосалтівську загальноосвітню школу І – ІІІ  ступенів  імені Героя Радянського Союзу О.М. Щербака Вовчанської районної ради Харківської області.

16. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

День молоді

 

Дорогі юнаки та дівчата! Шановні жителі Вовчанщини!

Немає в житті пори прекраснішої, ніж молодість. молодість – це оптимізм, творчість, енергія, темп, жага до нового, прагнення бути першим.У ці роки відчуваєш, що все можливо, що здійсняться всі плани, сповняться всі бажання.

Вітаємо вас із святом, із Днем молоді!

Молодість – не вік, молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

 

Голова Вовчанської                                                   Голова Вовчанської

районної державної адміністрації                               районної ради

В.В. Панов                                                                А.В. Степанець

 

Днем Конституції України

 

 

Шановні жителі Вовчанського району!

Вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України!

Бажаємо  міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.

 

 

Голова Вовчанської                                                              Голова Вовчанської

районної державної адміністрації                                          районної ради

В.В. Панов                                                                           А.В. Степанець

 

День державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем державної служби.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих пошуків, нових звершень у справі служіння народу.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова Вовчанської РДА                       Голова Вовчанської районної ради

В.В.Панов                                               А.В.Степанець

Вовчанський міський голова

О.А.Топоркова

 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

 

22 червня 2011 року, о 9.30, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні  у Вовчанському районі за участі керівників району, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, трудових колективів, молоді, громадськості району біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся урочисто-жалобний мітинг, присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни в Україні.

Пам'ять воїнів, що загинули у роки Великої Вітчизняної війни, вшанували хвилиною мовчання. До пам'ятника були покладені квіти від керівництва та мешканців міста. По закінченню мітингу отець Іван Остапович справив громадянську панахиду у Свято- Жено – Мироносицькому храмі.

 

ГРАФІК Прийому громадян начальником Вовчанського РВ на території Вовчанського району на період червень-серпень 2011 року

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 98 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!