Відбулася апаратна нарада

10 жовтня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада  за участю голови райдержадміністрації Панова В.В. ,  голови районної ради Степанця А.В., голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання :

1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації.

2. Про початок опалювального сезону, готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо- зимовий період 2011- 2012 років.

3. Про хід виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 03.08.2010 р. № 417 „ Про створення обласної  робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель та запобігання порушенням земельного законодавства”.


 

Рішельєвські академічні читання «Лідерство в державному управлінні»

У Одесі завершено роботу щорічних Рішельєвських академічних читань «Лідерство в державному управлінні». Захід провели Національне агентство України з питань державної служби спільно з Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською обласною радою, Національним університетом «Одеська юридична академія» у співпраці з Національною академією наук України та Національною академією державного управління при Президентові України.

 

Подробнее...

 

Новий прокурор Вовчанського району

04.10.2011 року заступник прокурора Харківської області Хачатрян Сергій Павлович на зборах активу Вовчанського району представив керівникам підприємств, установ і організацій району Бурцева Олега Володимировича- прокурора Вовчанського району.

 

 

Подробнее...

 

Спортивная площадка

Председатель Волчанского районного совета Степанец А.В. дал интервью Волчанской районной редакции «Радиовещания» по поводу строительства спортивной площадки в парке города.

Подробнее...

 

Оголошення

Вовчанська районна державна адміністрація

оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району

 

Подробнее...

 

14 грудня 1990 року Генеральна Асамблея постановила вважати 1 жовтня Міжнародним днем людей похилого віку.

14 грудня 1990 року Генеральна Асамблея постановила вважати 1 жовтня Міжнародним днем людей похилого віку.

Це свято виникло в XX столітті. Спочатку День людей похилого віку стали відзначати в Європі, потім в Америці, а в кінці 80-х років вже у всьому світі. День людей похилого віку святкується з великим розмахом в скандінавських країнах. Цього дня багато теле- і радіопрограм транслюють передачі з врахуванням смаків літніх людей.

 

День працівників освіти та Всесвітній день учителя

Шановні працівники освіти Вовчанського району!


Щиро вітаємо Вас з професійним святом! На ваших плечах лежить відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.
У день Вашого професійного свята бажаємо Вам, дорогі вчителі, щастя, здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Голова Вовчанської районної ради                                             Степанець А.В.


 

Розпорядження про скликання XII сесії від 28.09.11 року

Подробнее...

 

Апаратна нарада 26.09.2011 року

26.09.2011 року головою Вовчанської райдержадміністрації  Пановим В.В. проведено апаратну нараду за участю голови Вовчанської районної ради Степанця А.В., керівників установ,організацій, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації

 

На нараді розглянуто питання:

 

1.Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації .

2.Про роботу управління Пенсійного фонду  у Вовчанському районі щодо наповнення бюджету та погашення заборгованості, інформувала  Безсалова Т.П.-заступник начальника управління Пенсійного фонду  у Вовчанському районі.

3.Про виконання районної програми профілактики правопорушень у Вовчанському районі Харківської області у 2011 -2015 роках, інформував  Гармаш В.П.-начальник районного відділу ГУ МВС України в Харківській області.


 

 

День партизанской славы

22 сентября наше государство отмечает День партизанской славы, который в нынешнем году совпал с 70-й годовщиной начала подпольно-партизанского движения в Украине в годы войны. Эта дата стала днём чествования людей, которые наряду с участниками боевых действий и тружениками тыла защищали Родину от врага. Людей, которые самоотверженно, не жалея жизни, приближали победу.

Подробнее...

 

Кустове засідання 15.09.2011

15 вересня 2011 року у Вовчанському районі проведено кустове засідання обласного штабу  з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації , голови обласного штабу Дулуба В.Г.В ході засідання були розглянуті питання по Вовчанському, Великобурлуцькому, Дворічанському, Куп’янському, Печенізькому, Чугуївському, Шевченківському районах, м.Куп’янську і м.Чугуєву.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації  Дулуб В.Г. провів прийом громадян.

 


 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 15 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!