Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

04 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. 

Соціальних працівників району з професійним святом привітали: голова Вовчанської районної ради Степанець Анатолій Вікторович, голова районної державної адміністрації Панов Віталій Володимирович та голова Вовчанської міської ради Топоркова Ольга Анатоліївна.Вони вручили кращим працівникам грамоти та подяки. Щиро побажали всім міцного здоров’я, щастя і радості, родинного затишку.


 

 

XІІІ (позачергова) сесія

У п'ятницю 04 жовтня 2011 року відбулася XІІІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VI скликання.

Були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

2. Про затвердження угоди на передачу трансфертів між Вовчанською районною радою та Вовчанською міською радою на 2011 рік на утримання комунальної установи «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості Вовчанської районної ради Харківської області».


 

Прийом

02 листопада 2011 року голова райдержадміністрації Панов В.В. провів особистий прийом громадян.

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

Подробнее...

 

Апаратна нарада

31 жовтня  2011 року відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації Панова В.В. за участю голови районної ради Степанця А.В. та заступника голови  міської ради П’явки І.В.

На нараді були розглянуті  питання:

1.Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації.

2.Про хід виконання протоколу№9 спільного засідання колегії ХОДА та зборів адміністративно – господарського активу області від 29 вересня  2011 року «Про забезпечення оптимальних умов соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Вовчанському районі»  .

3.Про хід виконання заходів щодо профілактики гострих респіраторних вірусних захворювань та грипу на території Вовчанського району.


 

День визволення України від фашистських загарбників

 

Дорогі ветерани, визволителі краю!

28 жовтня 2011 року відбулися заходи з нагоди 67 річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників в яких взяли участь керівництво району та міста, ветерани, працівники трудових колективів, організацій, установ, громадськість.

Вони поклали квіти до пам’ятника  загиблим воїнам. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих в боях за визволення батьківщини.

Свято Визволення дісталось нам дорогою ціною незліченних людських та матеріальних втрат. Сьогодні ми схиляємо голову перед усіма, хто поліг у смертельному двобої з фашистським агресором, чиї братські могили є не лише на українській землі, а й за її кордоном.

Велика Вітчизняна війна стала трагічним і жахливим, але міцним стрижнем, навколо якого об'єднався світ. Адже якби хтось відступив хоч на крок, увесь світ вкотився би у прірву ненависті і насилля. 

Всім, хто сьогодні з нами згадує незабутні дні визволення нашої рідної неньки України, хто брав участь у тих історичних подіях, бажаємо міцного здоров'я на довгі безхмарні роки життя, поваги і любові від рідних, злагоди і затишку в родинах, благополуччя, миру і спокою, незламної віри у краще майбутнє нашого народу і держави.

 

Голова Вовчанської районної ради                               Степанець А.В.

 

Голова Вовчанської РДА                                                Панов В.В.


 

XII сесія

28 жовтня 2011 року відбулася XII сесія Вовчанської районної ради на якій звітував голова Вовчанської районної ради про свою діяльність за період з листопада 2010 року по жовтень 2011 року.


 

Aпаратна нарада

24 жовтня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Панов В.В. , за участю голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання :

1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації.

2. Про хід виконання протоколу № 7 спільного засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації та зборів адміністративно- господарського активу області від 28 липня 2011 року „Про  стан фінансово – бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях району.

3. Про надання населенню району субсидій за спрощеним порядком.

4. Про виконання Закону України „ Про доступ до публічної інформації”.

Подробнее...

 

Запобігання корупції

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 року та розпорядження Харківської обласної державної адміністрації всі державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування повинні обов’язково підвищити кваліфікацію з питань запобігання та протидії корупції. Для проведення навчання 21.10.2011 року було запрошено професора кафедри державного будівництва Харківського регіонального інституту державного управління – Корж Валентину Павлівну.

Тема її виступу : „ Запобігання корупції в органах влади”.

 

Третій кущовий семінар-практикум

19 жовтня 2011 року відбувся третій кущовий семінар-практикум з циклу навчання для голів районних рад, сільських, селищних та міських голів, організований за ініціативи голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова. У Харківській райраді зібралися керівники органів місцевого самоврядування з Вовчанського, Дергачівського, Зміївського та Харківського районів області.

 

 

 

 

 

Подробнее...

 

День працівника харчової промисловості

Від імені Вовчанської районної ради щиро вітаю Вас із професійним святом! День працівника харчової промисловості у нашому районі вважають своїм професійним святом не тільки колективи підприємств, які давно відомі як виробники якісної харчової продукції, але і десятки малих приватних підприємств.

 

 

 

 

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 27 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!