Проведено семінар для голів громадських рад

11 листопада 2011 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено семінар для голів громадських рад при районних державних адміністраціях Харківської, Луганської, Донецької, Полтавської та Сумської областей.

Подробнее...

 

День пам’яті жертв голодомору

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно, в цей День в державі шанують пам’ять жертв голодоморів хвилиною мовчання, відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Пам’ятна дата запроваджена згідно з указом Президента України Леоніда Кучми № 1310/98 від 26 листопада 1998 року. Змінювала назву у 2000 і 2004 роках, остаточно указом президента Віктора Ющенка № 431/2007 від 21 травня 2007 року встановлено назву «День пам'яті жертв голодоморів».

 

Керівники району взяли участь у заході з вшанування пам’яті жертв голодомору.


 

 

Свято з нагоди дня працівників сільського господарства

Сьогодні  24 листопада 2011 року відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. В урочистостях взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації В.В.Панов, голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, помічник народного депутата України Шенцева Дмитра Олексійовича, депутат Харківської обласної ради С.В.Білохвостенко, Вовчанський міський голова О.А. Топоркова які привітали  аграріїв Вовчанщини з галузевим святом, побажали їм великих трудових успіхів та щедрих урожаїв.

 

 

Подробнее...

 

Відкриття спортивної площадки

23 листопада 2011 року в міському парку відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика з штучним покриттям, побудованого за участі обласної та районної організації Партії регіонів.

 

 

 

 

Подробнее...

 

Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання XІV сесії Вовчанської районної ради VI скликання на 22 грудня 2011 року

 

Подробнее...

 

День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

 

Голова Вовчанської районної ради Степанець А.В.

Голова Вовчанської РДА Панов В.В.

 

Международный день студентов

Международный день студентов установлен 17 ноября 1946 года на Всемирном конгрессе студентов, состоявшемся в Праге, в память чешских студентов-патриотов.

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее...

 

День працівників радіо, телебачення і зв’язку!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку!
Від вашої щоденної кропіткої роботи залежить на скільки поінформованим та свідомим буде наше суспільство. Адже саме вільні та незалежні засоби масової інформації сприяють впровадженню принципів демократії в Україні. А свобода слова – це важливіший здобуток будь-якої демократичної країни. Вдячний вам за плідне інформаційне партнерство та сподіваюсь на подальшу співпрацю.
Бажаємо усім працівникам радіо, телебачення і зв’язку професійного зросту, невичерпної енергії, геніальних творчих ідей та втілення їх у життя.

Голова Вовчанської районної ради Степанець А.В.

Голова Вовчанської РДА Панов В.В.


 

Новые окна в школе

Депутат Волчанского районного совета, руководитель крупного фермерского хозяйства Волчанско-Хуторской сельской громады Виктор Никоненко сделал прекрасный подарок местной школе – за свои средства заказал и установил 13 металлопластиковых окон.

Виктор Никоненко уже нескольких лет активно помогает развитию этого учебного заведения. Так в прошлом году была капитально отремонтирована школьная столовая, оба входа в школу, в сентябре текущего года фермер выделил 3000,00 гривен для улучшения питания школьников.

 


 

Прийом громадян

09 листопада у громадській приймальні Вовчанської районної ради відбувся прийом громадян депутатом Вовчанської районної ради від партії регіонів Романцовим Якимом Івановичем


 

 

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

 

9 листопада 2011 року у День української писемності та мови на Українському радіо о 13.30 відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Ця унікальна акція була започаткована ще у 2000 році. Щороку Національна радіокомпанія отримує понад 10 тисяч листів з радіодиктантами. Кількість учасників постійно зростає, а географія – поширюється. Листи надсилають не лише слухачі з усіх областей України, а й з-за кордону: Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини, Бельгії та інших країн. Це люди різного віку та різних професій: школярі та студенти, військові та робітники, пенсіонери та домогосподарки. Активними прихильниками цієї акції є й народні депутати, відомі артисти та громадські діячі.
У зв’язку проведенням диктанту національної єдності та з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, Міністерство освіти також рекомендує передбачити проведення диктанту у загальноосвітніх навчальних закладах.
Цьогорічний диктант мав назву "Червона Рута", провів його доцент Київського університету імені Б. Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Традиційно диктант складався зі 100–120 слів.

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 14 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!