Вовчанськ Зиму проводжає, а Весну-красну зустрічає (додані фото)

26 лютого на центральному майдані Вовчанська було  гамірно ще з ранку.  Саме в цей день у місті  святкували Масляну, день, коли проводжають зиму і зустрічають весну. Все оформлення майдану, а головне височенний стовп, для подолання його сміливцями у прагненні здобути приз, свідчили про те, що свято буде на славу.

Подробнее...

 

Захисникам Вітчизни шана і подяка

З нагоди  свята, Дня захисника Вітчизни, у районному Будинку культури відбулися урочисті збори, в яких взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники бойових дій в Афганістані, представники громадськості та студентської молоді.

Подробнее...

 

Концертно-ігрова програма

Концертно-ігрова програма «Ми --- разом»

Весела і емоційно насичена програма під такою назвою пройшла  нещодавно у районному Будинку культури за сприяння райдержадміністрації, її відділу у справах  сім’ї  та  молоді а також за участі районного осередку  організації «Молоді регіони».

Подробнее...

 

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

 

Вітаю вас із Днем захисника Вітчизни!

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.
Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу!
І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

 

Голова Вовчанської районної ради                                Степанець А.В.

 

СТРАТЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ - ВИЗНАЧЕННЯ ПОСЛІДОВНОСТІ ДІЙ ЩОДО РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Подробнее...

 

З 10 ЛЮТОГО 2012 РОКУ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Цьогоріч конкурс за звання кращого державного службовця святкує свій ювілей. Почалося все п’ять років тому на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Подробнее...

 

16.02.2012 року у Вовчанській райдержадміністрації проведено засідання «круглого столу».

Під час «круглого столу» з керівниками та активом районних громадських організацій: Зарубіним І.В. – головою організації ветеранів; Семенчук Т.Р. – головою організації «Союз Чорнобиль України», представниками виконавчої влади та місцевого самоврядування розглядались питання, які хвилюють членів цих громадських організацій.

В роботі «круглого столу» приймали участь:  Зінченко Володимир Анатолійович, начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації; Хіневич Анатолій Петрович, голова Харківської обласної організації ветеранів України; Губарєв Анатолій Олександрович, заступник голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», перший заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Усманова Жанна Михайлівна.

Усього на зустрічі було присутнє 52 чол.

Робота почалася з виступу Зінченко Володимира Анатолійовича, начальника управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації, який довів до присутніх основну мету заходу.

Післяслово було надане Губарєву Анатолію Олександровичу, заступнику голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», який висвітив основні проблеми чорнобильців та проінформував про здійсненні заходи щодо покращення ситуації.

З питань підтримки ветеранів війни та дітей війни виступив Хіневич Анатолій Петрович, голова Харківської обласної організації ветеранів України, який також повідомив про конкретні заходи здійсненні організацією з цих питань.

На усі запитання, які були задані в ході зустрічі, надані відповіді та роз'яснення.

 

 

Cпільне засідання депутатських комісій

16 лютого 2012 року в Вовчанській районній раді відбулося спільне засідання депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку району та з питань соціального захисту, медичного, торгівельного обслуговування населення та малого і середнього бізнесу.

Подробнее...

 

Мітинг

15 лютого 2012 року відбувся мітинг з нагоди 23-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістану.

 

Подробнее...

 

День Святого Валентина

 

 

 

Жалобна хода

10 лютого 2012 року, о 11.00, в День визволення Вовчанського району від фашистських загарбників відбулася жалобна хода за участі керівників району, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, трудових колективів, громадськості району біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся урочисто-жалобний мітинг, присвячений і вшанування пам’яті загиблим.

Пам'ять воїнів вшанували хвилиною мовчання. До пам'ятника були покладені квіти від керівництва та мешканців міста. По закінченню мітингу отець Іван Остапович справив громадянську панахиду у Свято-Жено-Мироносицькому храмі.

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 14 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!