Aпаратна нарада

24 жовтня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Панов В.В. , за участю голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання :

1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації.

2. Про хід виконання протоколу № 7 спільного засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації та зборів адміністративно- господарського активу області від 28 липня 2011 року „Про  стан фінансово – бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях району.

3. Про надання населенню району субсидій за спрощеним порядком.

4. Про виконання Закону України „ Про доступ до публічної інформації”.

Подробнее...

 

Запобігання корупції

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 року та розпорядження Харківської обласної державної адміністрації всі державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування повинні обов’язково підвищити кваліфікацію з питань запобігання та протидії корупції. Для проведення навчання 21.10.2011 року було запрошено професора кафедри державного будівництва Харківського регіонального інституту державного управління – Корж Валентину Павлівну.

Тема її виступу : „ Запобігання корупції в органах влади”.

 

Третій кущовий семінар-практикум

19 жовтня 2011 року відбувся третій кущовий семінар-практикум з циклу навчання для голів районних рад, сільських, селищних та міських голів, організований за ініціативи голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова. У Харківській райраді зібралися керівники органів місцевого самоврядування з Вовчанського, Дергачівського, Зміївського та Харківського районів області.

 

 

 

 

 

Подробнее...

 

День працівника харчової промисловості

Від імені Вовчанської районної ради щиро вітаю Вас із професійним святом! День працівника харчової промисловості у нашому районі вважають своїм професійним святом не тільки колективи підприємств, які давно відомі як виробники якісної харчової продукції, але і десятки малих приватних підприємств.

 

 

 

 

Подробнее...

 

День Українського козацтва

День українського козацтва встановлений Указом Президента України в 1999 році Це свято відзначається щорічно 14 жовтня - у день Покрови Пречистої Богородиці.

 

 

 

Подробнее...

 

Оголошення

Вовчанська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс з продажу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району: нежитлового приміщення за адресою: м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е (диспетчерська), площею 77,6 кв. м. та м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж), площею 776,2 кв. м.  вважається таким, що не відбувся.

 

 

Голова конкурсної комісії –

перший заступник голови райдержадміністрації                      Ж. М. Усманова

 

Європейський тиждень місцевої демократії

Згідно Указу президента від 27 вересня 2007 року започатковано проведення в Україні Європейського тижня місцевої демократії щороку в тиждень, що включає 15 жовтня – дата відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування в 1985 році. Цим Указом рекомендовано органам місцевого самоврядування проводити щороку під час Європейського тижня місцевої демократії заходи, спрямовані на ознайомлення населення, передусім молоді, з діяльністю сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів, районних та обласних рад, зокрема дні відкритих дверей, відкриті засідання рад, громадські слухання з важливих питань місцевого значення тощо. Темою цього тижня є «Права людини на місцевому рівні».

 

Подробнее...

 

Спартакіада

Результати XІІI Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців АРК, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее...

 

Гаряча лінія

„ Гаряча лінія” щодо проблемних питань, які виникають при видачі правоустановчих документів на землю.

 

З метою удосконалення роботи із зверненнями громадян, підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців, для виявлення проблемних питань, пов’язаних із земельними відносинами, та їх оперативного вирішення з 10 жовтня 2011 року в обласній державній адміністрації розпочинає роботу телефонна „ гаряча лінія” щодо проблемних питань, які виникають при видачі правоустановчих документів на землю.

Режим роботи „ гарячої лінії”:

понеділок- п’ятниця, з 11.00 до 16.00.

Телефон „ гарячої лінії”: 700-10-60.

Також повідомлення можна надсилати на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .


 

Відбулася апаратна нарада

10 жовтня 2011 року у Вовчанській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада  за участю голови райдержадміністрації Панова В.В. ,  голови районної ради Степанця А.В., голови міської ради Топоркової О.А., начальників управлінь та відділів райдержадміністрації .

На нараді розглядалися питання :

1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах райдержадміністрації.

2. Про початок опалювального сезону, готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо- зимовий період 2011- 2012 років.

3. Про хід виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 03.08.2010 р. № 417 „ Про створення обласної  робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель та запобігання порушенням земельного законодавства”.


 

Рішельєвські академічні читання «Лідерство в державному управлінні»

У Одесі завершено роботу щорічних Рішельєвських академічних читань «Лідерство в державному управлінні». Захід провели Національне агентство України з питань державної служби спільно з Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською обласною радою, Національним університетом «Одеська юридична академія» у співпраці з Національною академією наук України та Національною академією державного управління при Президентові України.

 

Подробнее...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 42 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!