Нарада з головами територіальних громад

18.10.2018

18 жовтня відбулася нарада з головами територіальних громад району, яку провели голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник.

Детальніше...

 

Засідання сесії районної ради

18.10.2018

18 жовтня відбулося пленарне засідання ХХX сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець.

Перед початком сесії депутати заслухали повідомлення голови Вовчанської районної виборчої комісії Бахішевої Н.Л., яка ознайомила присутніх із постановою районної виборчої комісії та представила новообраного депутата Вовчанської районної ради VII скликання. Степанець А.В. привітав депутата районної ради Никифорова І.Є. вручив посвідчення депутата районної ради та побажав плідної праці на благо Вовчанського району.

Детальніше...

 

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

17.10.2018

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який проголошено Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Торгівля людьми є грубим порушенням прав людини яка калічить долі тисяч українців, а злочинцям приносить надприбутки.

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної компанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам про види і форми цього злочину, а також шляхи надання підтримки і допомоги потерпілим.

Детальніше...

 

Шановні жителі району!

Вітаю Вас зі святом мужності і патріотизму - Днем захисника України!

Цей день поєднує справжніх чоловіків - чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не тільки за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо пам'ять тих, хто відстоював свободу і незалежність нашої держави.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день Покрови Пресвятої Богородиці, одночасно з Днем українського козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

У цей святковий день бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Міцного вам здоров’я, успіхів та надійного тилу.

З повагою,

голова районної ради        А.В. Степанець


 

Урочистості до Дня захисника України

12.10.2018

12 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

В святкових заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради О.В. Камінська, перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Л.В. Воловик, учасники Другої світової війни, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та Афганської війни.

Детальніше...

 

Практичний семінар з підготовки проектних заявок до участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє»

11.10.2018

10 жовтня 2018 року у Вовчанській районній раді, за участю радника голови Харківської обласної ради Пронькіної Галини Степанівни, заступника начальника управління, начальника відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Мороз Олени Василівни, відбувся практичний семінар з підготовки проектних заявок до участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» на 2019 рік. У семінарі взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В., представники органів місцевого самоврядування району, керівники міні-проектів, які планують взяти участь в обласному конкурсі. Виступаючи  детально зупинилися на основних аспектах підготовки проектних заявок і додатках до них та відповіли на всі запитання, які цікавили присутніх на семінарі.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій районної ради

11.10.2018

11 жовтня 2018 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провела заступник голови районної ради Ольга Камінська.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій районної ради

10.10.2018

10 жовтня 2018 року, в ході підготовки до чергової сесії, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провела заступник голови районної ради Ольга Камінська.

Детальніше...

 

Засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів

05.10.2018

5 жовтня 2018 року за  участю  голови Вовчанської районної ради   Степанця А.В. та голови Вовчанської районної державної адміністрації Мірошника В.М. відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». На  засіданні  було  розглянуто  питання про  внесення  змін  до  Положення  про  порядок  проведення  районного  конкурсу  міні-проектів  розвитку  територіальних громад  «Розбудуємо  громаду  разом»  та  затверджено  План проведення районного конкурсу міні-проектів на 2019 рік.

Також  було розглянуто інформацію про хід реалізації міні-проектів, які стали переможцями даного конкурсу в 2018 року.

Детальніше...

 

Урочисті заходи до Дня працівників освіти

04.10.2018

Традиційно у першу неділю жовтня працівники освіти відзначатимуть професійне свято.

День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

04 жовтня з нагоди Дня працівників освіти в районному будинку культури урочисто відзначити професійне свято зібрались педагогічні працівники закладів освіти району, ветерани освітянської ниви, гості свята.

Детальніше...

 

Голова районної ради з робочою поїздкою відвідав Старосалтівську селищну раду

04.10.2018

03 жовтня  2018 року голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець з робочою поїздкою відвідав Старосалтівську селищну раду, під час якої зустрівся з головою селищної ради Коноваловим Е.П. та ознайомився з ходом ремонтних робіт у колишньому приміщенні Старосалтівської лікарні.

Як зазначив Е. Коновалов роботи по реконструкції приміщення лікарні розпочалися майже рік тому за кошти держбюджету та кошти селищної ради. За цей час їх витрачено майже 8 млн. грн.. Проведено утеплення приміщення, замінена система опалення, змонтована пожежна сигналізація та виконані інші роботи.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 103 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!