Відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради

10 серпня відбулося спільне засідання депутатських комісій з питань АПР, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, бюджету.

Були розглянуті питання внесення змін до районного бюджету, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та інші профільні питання.

Депутати погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради. 

Засідання постійних депутатських комісій районної ради

9 серпня відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання

Детальніше...

 

Постанова Вовчанської міської виборчої комісії
 

2 серпня відбулося спільне засідання президії Вовчанської районної ради VII скликання та громадської комісії для визначення кандидатур на звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2018 року»

2 серпня відбулося спільне засідання президії Вовчанської районної ради VII скликання та громадської комісії для визначення кандидатур на звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2018 року».

Після обговорення члени президії та громадської комісії одноголосно підтримали кандидатури Колокольцова Василя  Григоровича мецената, голови  Вовчанскої земської управи, статського радника з 1911 року, міністра землеробства та Пісоцького Олега Миколайовича, завідувача відділенням малоінвазивних методів хірургічного лікування, лікаря – хірурга КЗОЗ «Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова» на присвоєння звання почесного громадянина Вовчанського району 2018 року.

Було запропоновано дане питання винести на розгляд депутатських комісій та сесії Вовчанської районної ради.

 

Заступник голови районної ради Ольга Камінська взяла участь у пленарному засіданні Рубіжненської сільської ради

27.07.2018

26 липня 2018 року в Рубіжненській сільській раді відбулася сесія, в якій за запрошенням депутатського корпусу Рубіжненської сільської ради, взяли участь заступник голови районної ради Ольга Камінська та консультант голови районної ради з юридичних питань Олександр Санін.

На засіданні сесії були розглянуті питання стосовно внесення змін до Рубіжненського сільського бюджету на 2018 рік, Програми економічного і соціального розвитку Рубіжненської сільської ради на 2018 рік, рішення Рубіжненської сільської ради від 14.07.2018 року «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік» та ряд інших питань.

Заступник голови районної ради Ольга Камінська проінформувала депутатів сільської ради та присутніх на сесії про фінансування та хід виконання районної Програми підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради на 2018-2020 роки та надала відповіді на питання депутатів ради та присутніх на засіданні сесії.

Консультації з юридичних питань, що стосуються спільної комунальної власності територіальних громад району та інших питань, надав консультант голови районної ради Санін О.Г.


 

ЧУГУЇВСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

25.07.2018

ІНФОРМАЦІЯ в порядку ст. 6 Закону України «Про прокуратуру»


 

18 липня 2018 року заступник голови Вовчанської районної ради підписала розпорядження «Про скликання ХХVІІІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

Шановні бухгалтери !

16.07.2018

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі будь-яку галузь економіки, соціальної чи культурної сфери, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер Вовчанщини. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки району та держави загалом.

У день професійного свята хочеться побажати всім бухгалтерам міцного здоров’я, наснаги,  професійних успіхів, благополуччя, миру та злагоди!

Нехай мудрими будуть ваші  дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям  і  любов’ю !

З повагою, голова районної ради                   А.В. Степанець


 

Петропавлівка відзначила День села

16.07.2018

12 липня жителі Петропавлівки відзначили день села та 155-річницю з часу перейменування населеного пункту.

У 1863 році на хуторі була побудована церква, у двері якої було вмонтовано ікону із зображенням святих апостолів Петра і Павла.

У  день відкриття церкви священник проголосив, що хутір Могиліних віднині буде називатися Петропавлівка.

До складу Петропавлівської громади входить ще два села: Ганнопілля та Гарбузівка.

Відкриваючи свято  до мешканців громади і гостей  звернулась сільський голова Наталя Чайка, яка щиро привітала земляків із Днем села та храмовим святом Петра і Павла, детально зупинилася на здобутках громади, подякувала усім за любов до рідного краю та власний внесок у розбудову села.

Детальніше...

 

Свято Івана Купала

09.07.2018

Івана Купала - одне з найбільш древніх і містичних слов'янських свят. Свято Івана Купала вважається днем молоді та кохання. Згідно з легендою, в цю ніч грали весілля Купала та Марени, що символізувало поєднання двох стихій - води і вогню, чоловічого і жіночого начал.

6-7 липня в більшості громад району відбулися народні купальські гуляння та обряди, які особливо полюбляє молодь. В ці дні бажаючі мали можливість повеселитись і гарно провести час у розвагах та іграх.

.

Вовчансько-Хутірська громада

Детальніше...

 

Іванівська громада відзначила День села

09.07.2018

 

О рідне село, для нас ти – як мати,

Живи у віках, наче Божа зоря.

Нещастя і горя тобі щоб не знати,

Трояндами квітне хай доля твоя.

 

Щорічно, за традицією 6 липня, мешканці Іванівської громади відзначають День села. Плотвянщина  має свою багатовікову історію, родючі землі, має свої давні традиції, які складалися  поколіннями та під впливом історичних подій.  Але головним  багатством громади  є його мешканці, які люблять своє село, працюють для його збереження та покращення. Тому, найпочеснішими гостями на святі була велика «родина» мешканців чотирьох сіл – Благодатного, Василівки, Іванівки, Захарівки від найменшого їх жителя до найповажнішого.

Детальніше...

 
Еще статьи...

На сайті

Сейчас 37 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!